1. 1.
  merak edilen sorunsal. sokakta yok, barda cafelerde yok, iş yerinde yok, sözlükte yok nerede bu kızlar.
  2 -2 ... acilmayan eti puff paketi
 2. 2.
  ülkede zor be insta vb. sosyal medya kızları çok bozdu. ancak akrabalar, eş dost vs referansla bulabilirsen onunda iade, değişim, garantisi yok. geçen bayan kuaförün önünde iki bayan oturuyo biri diğerini gazlıyo aslında kocalarımızı boşayıp hayatımızı yaşıyalım diyo. ne umutlarla kredi borç harç yapılan evlilikler hemen en ufak tatsızlıkla boşanmayla sonuçlandığından, tavsiyem başka milletler rusya, ukrayna, kazakistan vb. yerlerden bulabilirsin.
  17 -7 ... minmimeranim
 3. 3.
  her yerde olabilir. nedir sizin bu genellemeleriniz allah aşkına!
  11 -3 ... j p g
 4. 4.
  kamufle olup toplum içine karışıyorlar ve hayatlarına sessiz sakin devam ediyorlar. ara sıra benim niye sevgilim yok kimse çıkma teklifi etmiyor gibi tuhaf yakarışları olsa da genelde hayatlarından memnunlar.

  ben yaklaşık 17 aydır izlerini sürüyorum. ilk seferinde metrobüste denk geldim. arkadan bakınca fatih terim, yandan bakınca binali yıldırıma benzeyen elemana, belirli bir mesafeden sağ göz kapalı bakınca kız olduğunu anladım. yılların mahalle bakkalı bayram amcanın da aslıda iyi gizlenmiş bir kız olduğunu geçen ay farkettim. daha dikkatli olursanız siz de görebilirsiniz.
  9 -4 ... ken in attigi aduket
 5. 4.
  (bkz: ak parti gençlik kolları) sağlam kaynak.
  6 -2 ... akris
 6. 5.
  indirim olan yerlere saldırın. şu makyaj malzemeleri, kılık kıyafet mağazaları gibi. dışarıda tek tük kız görürsün ama oralara palamut akını gibi saldırıyorlar.
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 7. 6.
  bayanlar baylar 10 tl karşılığında web sitelerinizin mobil uygulamalarını yazabilirim üstelik üst ve alt taraftaki renk seçeneklerini siz belirliyorsunuz ve admob reklam kodunuzu verirseniz de ücretsiz ekleyip apk olarak size iletiyorum.

  örnekler ;

  https://i.resimyukle.xyz/axnxqe.jpeg+
  https://i.resimyukle.xyz/z3vhlc.jpeg+
  https://i.resimyukle.xyz/8zse4q.jpeg+

  ister play store yükle istersen direk tıklayıp telefonuna yükle.

  dipnot : eğer google politikalarına uygun değilse developer hesabınıza yükleyemezsiniz hata alırsınız ama manuel yüklemede hiç bir sorun yaşamazsınız. ben sadece uygulamayı yapar test edip teslim ederim.
  ... hissikuvvetlitilki
 8. 7.
  Edebiyat fakültesinde köyden gelme çomar türbanlıdan tut modern türbanlıya kadar hepsi var. Gerçi türbanlıyla evlenilmezde.
  8 -3 ... vexillarius of theodopolis
 9. 8.
  letgoya bakabilirsin.
  8 ... anto
 10. 9.
  Gece kulübü tuvaleti.
  5 -2 ... karpuzkabugu