1. 1.
  "yemek yapılacak kız var,
  yemek yaptırılacak kız var."

  gibi bir şey olsa gerek. *
  13 -6 ... trinfr
 2. 2.
  kızlar tektir, onu evlenilecek-eğlenilecek kız haline getiren de, evlenilecek-eğlenilecek kız kategorilerine ayıran da erkektir.
  18 -3 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  (bkz: evlenilecek erkek var eglenilecek erkek var)
  9 -1 ... nirvana
 4. 4.
  eğlenilecek kız oraya buraya gitmeye fazlasıyla izni olan ekstra özgür kızdır, böylelikle birlikte çıkabilmek erkek için elde edilemez bi avantaj olacaktır. ama evlenilecek kız asla bunları yapamaz onlara göre. bütün kızlarla beraber olurken akıllarına gelmez, ama evlenirken illa bakire kız ararlar. bu çelişki de erkeklerin sahip olduğu tersten çalışan düz mantığı kanıtlar.
  10 -2 ... melek
 5. 5.
  kızları katagoriye eyırmaktır. sakıncalıdır, alçaltıcıdır. bırakın artık kadınların bir kısmına mal, bir kısmına da namus gözüyle bakmayı. kadın kadındır ve de yerlere düşürülünmemesi gereken bir değeri vardır.
  90 -13 ... palta
 6. 6.
  ancak bahşiş tadında maaş kazanan,aynada kendine bakıpta bir boka benzediğini sanan akabinde ben en iyisine layığım desturuyla hareket eden atz*ki repliği.halbuki asıl gönül eğlendiren bunları donunda sallayan hasbalardır, helal olsun valla onlara.
  3 -1 ... say
 7. 7.
  kızlar hakkında namuslu-namussuz benzeri bir kategorize etme hakkı olduğunu zanneden şahsiyet eksiği insanların yaptığı densizlik..
  11 -2 ... engineer
 8. 8.
  bir pezemenk repliği.
  amcam çıkmış piyasaya bağırıyo bak: evlenilecek kiz var eglenilecek kiz var.. sarışın var esmer var.. geeel geeell..!!!
  14 -2 ... janjan
 9. 9.
  (bkz: bırakın bu ayakları)
  4 -1 ... karga
 10. 10.
  dogru bir söylemdir,hatunun ruhunda varsa motorluk evlendikten sonrada fingirdeyeceği için aldatacak ve adamı katil edecektir o yüzden dikkat edilmelidir.keza aynı sey erkek içinde gecerlidir bir erkekde bir kadın için aynı potansiyel tehlikeyi olusturabilir dikkat etmek lazımdır,her söylenene kanmamak lazımdır.
  5 -5 ... karpuzkabugu