bugün

şekil gerektirmez.

son zamanlarda rastladığım en sağlam kadın turnusolu bir başlık olmuş. arkadaşı tebrik ederim.
Öncelikle ben hazmedemem bunu, yani öyle bir şey varsa söylesin arkadaş kalalım...

Zira söz konusu kız, başka bir erkeğin penisini vajinasinda dolandırmış, o çılgın dakikalarda zevkin dibine vurmuş, ben ilk defa ilişkiye gireceğim o, benden 1 sayı üstün olmuş.

Kusura bakmayın ben bakir olmasam bakire kız aramam ve ne diyordunuz siz...

"Kadın erkek eşittir." Slogan buysa o niye benden daha fazla zevkin dibine vurmuş olsun, illaki öpüşme durumu, yalama-yalatma durumu olmuştur, bundan nefsini tatmin de etmiştir. Bu bile hiç yapmayan insandan üstün olduğunu gösterir, kusura bakmasın adaletsizliğe gelemem.

Yalnız tecavüze uğramış olabilir, ya da kendi kendini tatmin ederken kızlığını bozmuş olabilir, burada da lafını yapacak değilim. Zira bekaretini kaybetme durumu kan gelince değil, zevk alınca biter.
"Bakire değilim." Diye net bir şekilde söylenebilir aslında illa söylemeye gerek duyuyorsanız.
biri bana kaydı der ve devamında patlağım diye süsler. Erkek çocuk için zor bir durum yazık. Evlilik sonuçta karşılıklı bir çok şeyin tecrübe edilme yuvasıdır.
baktı ki işin içinden çıkamıyor, senaryo şu şekilde ilerler;

-neden daha önceden karşıma çıkmadın neden...
-hepsi senin hatan!

(bkz: hatalı hep biziz amk)
bana kimler koydu kimler koyuyor bana aaa aa ...
Senden önce amımı götümü dağıttılar.
benimkisi esnek sanırım.
Beni siktiler.
benimkisi dipte. Sen yetişemiyorsundur.
ulan bakire kız mı var ki?

eskidenmiş o amk. şimdi 10 kızdan 8'i 20 yaşında basmadan cinselliği yaşıyor.
k: aşkım, Jeg er fucked af tre mænd
e: ?
k: Je suis baisé par trois hommes.
e: ??
k: Estoy jodido por tres hombres
e: ??
k: I Have Been Fucked By 3 Men At The Same Time.
e: ???
k: hızlı ve öfkeli 6 gelmiş diyorum gidelim mi (H)
-kulak zarımı patlattılar.
dırek soyle ne uzatıyorsun.gerek yok kelıme oyunlarına.
-'biri var dı evlenecektik (kevaşe değilim yani) ailemle bile tanışmıştı bir gün biraz içkiyi fazla kaçırmışız ...' şeklinde gereksiz uğraşlara girilerek söylenebilir.

halbuki 'seversem kerhaneden kız çıkartır evlenirim' diyen delikanlıların olduğu bir ülke de yaşamaktayız.
asil evlenecegim kadinin ben bakiyerim demesi sorundur, o yasa kadar cinsel hayati olmayan bir insan normal degildir , erkek icin oldugu kadar kadin icin de gecerli durumdur.

hayatinizin onemli bir bolumunu beraber gecireceginiz biriyle cinsel uyumlulugunuzun ne oldugunu bilmeden evlenmeye kalkmak pek mantikli degildir.
hacı sana bir şey diyeceğim ben bakire değilim.
salatalık girdi, süpürge çarptı, kalem soktum, yanlışlıkla bozdum ve en kralı geliyorrr; aşkım ama kan gelmicek..
yat abla altına. bişey söylemene gerek yok. kalktıktan sonra hala evlilik planı yapabiliyosanız mesele yoktur. yok evlilik planları bozulduysa dersin ki "lan orospu çocuğu al işte senin için de normalmiş evlenmeden ilişkiye girmek neyin tantanasını yapıyon?"
eğer karşıdaki erkek kardeşimin bakir olmadığı biliniyorsa söylemesine gerek yoktur.
söylemeye gerek yoktur zira bekaret zarı her klinikte 300 tl'ye dikilmektedir.
söylemeye gerek yok. kızlık zarım esnek ayağına yatılmalıdır. eğer hastaneye gidip kontrol ettirmek isterse bunun çok onur kırıcı olduğunu söyleyip ağlama ayağına yatılmalıdır.
- şeyy, aşkım bir gun bankta oturuyorum aniden kazık girdi bana.. anlarsın ya..
Bugun astral avm'de bi canta begendim, cok sekerdi boyle visne curugu hem gundelik kullan, hem abiye, ben bakire degilim, benim bordo elbisemede cok yakisacak ama biraz pahali, kart limitimde yok, neyse ki babiskom alica..
çok önemli bişey söylicem aşkım ama benden ayrılmayacagına söz verirmisin ?
işi garanti altına aldıktan sonra
ben bakire değilim 4 yıl boyunca başka birinin altına yattım ama sorun değil dimi seviyoruz birbirimizi ?