1. 1.
    Bu kez yakışıklılıktan dem vurmayacağım.
    Kedi sahiplenmek istiyorum ama korkuyorum
    Ya cırmalarsa ya sevmek istediğimde bunu anlamayıp saldırırsa vs.
    Aptalca korkular ama cesaret edemiyorum işte
    Bu konuda bana destek olabilmesini isterdim sevdiğim adamın (öyle bir adam olursa.swh)
    Bugün çok duygusalım sözlük
    Ve her zaman ki gibi çok aptal.
    Edit
    Hayvan düşmanları eksilemiş.
    -5 ... efilla
  2. 2.
    Kesinlikle siddete meyilli biri olmamali. Kucuk cocuktan tutun hayvana hatta bitkiye bile zarar vermemeli.

Kufur etmemeli. Etse bile benim yanimda kendine engel olmali. Bana aileme kufur hic hic etmeli. Bosarim. Ben onunkilere edersem o da bosasin.

Yalan soylememeli. Guzel bir dille acik secik ne dusunuyorsa anlatmali.

Beni elestirmeli her konuda. Onerilerde bulunmali ki kendimi gelistirebileyim. Ben de onu elestirdigimde bunu firsat girmeli. Alinmamali. Ben zaten kotu elestirmem.

Cocuklari sevmeli. Iyi bir baba olmanin ilk saryi bu bence.

Yutumlu olmali ama cimri olmamali. Yasam kalitemiz dusmemeli ama paramizi oraya buraya da harcamamali.

Yilik biri olmamali. Cok sert de olmamali. Yeri gelince tepki koymali, yeri gelince kedi gibi gelip kucagima kivrilmali.

Birazcik flortoz olmali.
    Ben boyle evde durup dururken ay basim donuyor kucaginiza dusecegim galiba beyefendi!! Deyince salak misin falan dememeli. Aaa neden oyle oldu ki buyrun dusun hanimefendi demeli.

Vs vs iste.
    3 -3 ... karantinadabunaldim
  3. 3.
    Bu kanunlarla evlenecek kadar saf adam kalmışsa başka bir özellik aranmamalı bence.
    2 -1 ... tromp
  4. 4.
    (bkz: am var dediler geldik)
    ... ebu fesat
  5. 5.
    Erkekler bir kadının salt gülüşünden bile etkilenip sevebilirken erkekten bu kadar çok şey beklenmesi çok göz korkutucu.
    2 -1 ... wolfpack
  6. 6.
    yine yazmışlar bim fişi gibi up uzun padişah fermanı mübarek +5 tl farkla ek özelliklerde seçin.
    1 ... minmimeranim
  7. 7.
    çok kafa ütülemesin, parası olsun, erkek olsun, parası olsun, nefes alsın, parası olsun.
    1 ... kan bankasi soyan sivrisinek
  8. 8.
    Eve gelirken marketten alışveriş yapmasıdır. Ek olarak Uncharted oyununu oynamayı seviyor olması. Beraber oynamak eğlenceli olacaktır.
    -1 ... yuruyenkelebek