1. 0.
  Soyleme bence. Burda cogu yazar normalde okduklarindan farkli kisilikte yaziyor. Sen de oylesindir. Yapma eyleme bence.
  1 -1 ... kedi memduh
 2. 1.
  evlendikten sonra sözlükte yazmaya devam edenlerin problemidir. kocan erken saatlerde yatıp sabah erkenden işe gidecekse, sen de gelip gece geç saatlerde burada entry girmeye devam edersen etik olmaz.
  4 ... koala fakat ne fayda
 3. 2.
  (bkz: ne kadar salak salak başlıklar bunlar ya)

  soruna bakar mısınız? ağlamak istedim basitlikten.
  6 -4 ... monte kristo kontesi
 4. 3.
  Hiç canını sıkma.
  ... kafam duman
 5. 4.
  Ekşi de az okumuyoruz, kocam hesabimi ogrense aile katliami çıkar yazan modern türk kadınlarını.. Olayın iğrençligine baksanıza lan. Hem farkinda ne yapıyorsa artık, bir de yazıyor bunu..

  Bunu diyen Birinin profiline girdim. Girmez olaydım, o kocaya acıdım sadece.

  Neyse. Evlenmek basli başına bir aptallıkken Hele Sözlükte yazan biriyle evlenmek aptallik, midesizlik ve acizliğin nirvanasi..

  Geçen de bir abla mesaj atiyor, fuckbuddy takılalım kıvamına getiriyor sohbeti, konuşuyoruz, anlaşıyoruz.. en son her şey tamamken, konu yaşa geliyor. 8 yaş büyük olunca benden, biraz geri adım atıyor. tatlım sohbet güzeldi ama daha ilerisi için bilemiyorum, Yaşıtım sanmıştım diyor. Biraz Ustelesem ertesi gün beraber terleyecegiz ama siklemiyorum bunu. Neyse işte bu kadının 1 2 hafta sonra entrylerine bakıyorum. Evlilikten koca bulmaktan bahsediyor. En son buldu sanirsam..

  Işte böyle eşlere sahip olmak isteyenler varsa, buyursun efendim. Daha da neler neler gordu bu gözler.. Tutan yok. Ama eşinizin vaktiyle inlemekten Ses nodülü olabilir, arada güzel bir yeşil çay yapın.. ve korunun. Asghd.
  2 -2 ... mdhouse
 6. 5.
  evlenilicek erkek slm.
  ... yedirenklidivit
 7. 6.
  "bilen söylemez, söyleyen bilmez."
  ... monk of monkmountain
 8. 7.
  Eşlerin kendine ait özel alanı olmasının evliliğe faydası bile vardır. Öyle her şeyinizi yumurtlamayın hemen.

  Doğru olmayan bir karardır. Hemen vazgeç.
  1 -1 ... thelma
 9. 8.
  Sözlük yazarı olduğunuzu öğrenmesini sağlar.
  ... beyaz baretli mehmet aga
 10. 9.
  --spoiler--
  Evleneceklere iki önemli öğüt: 1) Birliktelikler illa ki dışarıdan beslenmeli. Bir insanın başkasına anlatabileceği, ciğerindekiler yani, olsa olsa bir metreküp yer tutar. Eğer birliktelikler dışarıdan beslenmezse bir zaman sonra iletişimsizlik ve bıkkınlık başlar. En kolay dış besin de sanattır. 2) Hiçbir zaman yalnız kalma hakkınızdan feragat etmeyin ve diğerine yalnızlığını bağışlayın. Kendi dünyası olmayan başkasının dünyasını zenginleştiremez.
  --spoiler--

  Ali Nesin
  1 -3 ... thelma