1. 1.
    Bende sadece lokal boya var.
    4 ... herkesin hayatina karisan adam
  2. 2.
    Benim sağ böbreğim değişmiş . kalpte güneşe bağlı bazı rütüşler var.
    1 ... cilginhobbit
  3. 3.
    Genellikle gbt sine bakabilirsiniz ya da egzoz emisyon istasyonuna da götürün isterseniz. Belki bir muayene durumu vardır. Yuh ya.
    6 ... kale3112
  4. 4.
    1990 model, 250.000 km siyah, gti oğuz satılıktır.

Parça parça hasar kaydı vardır. Kesinlikle ağır hasar kaydı yoktur!!!

Bekaret takıntısı olanlar ve ölücüler aramasın....
    ... uzan yavrum geliyorum
  5. 5.
    Vizesi var mı vuruk var mı kilometresi kaç
    değişmiş parça var mı öğrenmek lazım tabi.
    1 ... romeosuzjuliet
  6. 6.
    Mümkün bir hadise.

Ayıplı malsa iade de edilebilir. Ama türkiye şartlarında aldığınız ürünü geri vermek her zaman zordur, biliyorsunuz. Bu yüzden almadan önce yüz defa düşünmek gerek. Haydi oldu da aldınız, takas yapmak bile büyük bir uğraş istiyor. En iyisi almamak.
    3 ... diyarsiz
  7. 7.
    --spoiler--
    Boya takıntısı olan aramasın.
    --spoiler--
    10 ... alkolik oldum
  8. 8.
    yedi eminde yatıyorum.
    1 ... kafam bir milyon
  9. 9.
    Ağır psikolojik sorunları oluyor pek çok adamın.. Size normal gibi geliyor ama biz kadınlar kadar kolay atlatamadıkları için pek çoğunun sonrasında yaşadıkları ilişkiler hep kırık dökük.. Güvenme problemi daha çok erkeklerde var. Kadınları bu yüzden deneyip deneyip duruyorlar. Kadın güvenip yatar ama erkek o ruhsuz birliktelik sonrası kadını aşağılamaktan haz duyar.. Çünkü kendisine biçilmiş olan ruh hali bunu gerekli kılıyor.. Rahim ve beraberinde pek çok farklı özellikteki hormonal yapıya sahip kadın, tıpkı doğum gibi, her acının üstesinden derin bir acıyla ve çığlıkla geliyor.. Sonrası toparlanma hali, yeniden doğuş.. O yüzden kadın uyanık olmalı.. Bırakın kimle yatmış, kalkmış, kaç ilişkisi olmuş... Önemli olan hayata karşı bakış açısı, insanlara ve dahi kendine olan öz saygısı..
    5 -1 ... sabahuykusu
  10. 10.
    Boya ölçüm cihazı yoksa elinize bir adet buzdolabı magneti (kebapçı tüpçü telefonu yazanlardan) alıyorsunuz erkeğin vücudunda yavaşça dolastiriyorsunuz magnet iyi yapışıyorsa herifin vuruğu ezigi çürüğü yoktur. Yok magnet az yapışıyor ya da düşüyorsa elemanda temizlik boyası, lokal boya ya da değişen vardır. Macun kalınlığı farkını magnetle kolayca anlayabilirsiniz.
    1 ... abaninaltindakisopa