bugün

kazası yoksa, temiz kullanılmışsa, yağına suyuna dikkat edilmişse, 30.000 civarıdır.
(bkz: yonja)

Türkiye'de 40 milyon erkek varsa 35 milyonu oraya üye galiba. 5 milyonu da okul çağına gelmemiş çocuklar.
Güleryüz, akıl ve sadakatle sahibinden uygun şekilde edinilmesi mümkündür.
Köylü kurnazi bazı kadınlar yatırım amaçlı getirisi yüksek olan modellerine yonlenirler.
ikinci elinin çok ucuz olduğu söylenen piyasadır.

sıfır ı azmış.

yani azmış derken sayıca azmış.
en yüksek değerin batı ve akdeniz tarafında bulunan beylere verildiği bilinmekte.
misal tekeoğullarından bir bey almak isterseniz minimum 10000 büyükbaş, 20000 kadar küçükbaş sahibi olmanız gerekebilir. ramazanoğulları ve menteşeoğullarından alınanacak beyler de hemen hemen aynı miktarda mal varlığı gerekebilir.

candaroğulları ve osmanoğullarından bir bey talep edilirse biraz daha uygun bir fiyat biçilebilir.8000 büyükbaş, 15000 küçükbaşla alım yapılabilir.

dulkadiroğullarından alınacak bir beyde ise fiyatlar biraz daha makul. 5000 büyükbaş, 10000 küçükbaşla getirisi yüksek bir bey alımı yapılabilir.

bunların hepsi beni aşar. daha uygun bişey yokmu. yerli yabancı fark etmez diyen bey alıcıları için trabzon rum imparatorluğundan çakma bir bey tavsiye edilebilir. * bu bey alımıda size yaklaşık 5000 büyükbaş,5000 küçükbaşa malolacaktır.

elektron akar mı uludağ sözlükten bildirdi.
aylık 15 bin artı yemek artı sigorta istiyorum. taliplerimi bekliyorum.
Malum kurban bayramı. Bu ara piyasa başka yani. Ayıks ol lütfen.
çıtasını yükselttiğim piyasadır.
Yeni nesil ergenlerin playboy görünümlü olmaya çalışan bad boy kılıklı erkeklerden uzaklaşmak suretiyle yeni bir arayış içerisine girmesidir.
sen zamanında yağız delüğanlıları veledi zinalar için elinin tersiyle itersen inşallah bulamayacağın beydir.kuruyun e mi.
(bkz: kız kurusu)
uzaklarda aramayın bence. detaylı bilgi için pm pls.
görsel
Beceriksiz kızları bize göstermiş olan başlıktır.
bonservisim elimde , cüz'i miktarlara oynayabilirim yeter ki forma şansı verilsin
üst üste gelen seçimler, belirsizlik ortamı, ithal ürünlere yapılan vergi zammı, kur farkı derken piyasa zaten bitmiş durumda.

lakin siz değerli bağyan arkadaşlar için bir güzellik yapayım dedim.

elimde tam sizlik 2 tane yahuşuhlu var.

kim mi onlar?

(bkz: weffa)

(bkz: ryan o reily)

bunlar elimde son kalan, piyasası bozulmamış "mallar". ciddi alıcılar yeşillendirebilir, ölücüler aramasın.

edit: tamam lan ilk buluşmada yapılacak bütün masrafları da ben karşılıyorum. patron çıldırdı!
bu aralar yüksek doların düşmesini beklemekte fayda var.
bu iş piyasa olduysa fiyatı da vardır. iyice işi pezevenkliğe vurdunuz dediğim durumdur.
evli bir bey olarak size tavsiyem şudur arkadaşlar... eğer hayata dair bir şey yaşamadıysanız, eğer uçarı bir gönlünüz varsa, eğer götünüze güvenemiyorsanız ve bebek sahibi olma konusunda bir fikriniz yoksa evlenmeyin. ve siz hanımlar her beğendiğiniz erkek evleneceğiniz kişi değildir. evlilik bir oyun değil müthiş bir planlama işidir, sırf yakışıklı diye evlenilmez, sırf bebek yapmak istiyorsunuz diye de evlenilmez...

bu işin bir piyasası da yoktur. şartlar olgunlaştığında elbette karşınıza birisi çıkacaktır. emin olun işte o kişi doğru kişidir.
kusura bakmayın hanımlar, ben size göre değilim. ha elinizde bana uygun biri olursa seve seve kabul ederim.
Durgun piyasadır.