bugün

Abicim bence ekşi yi boşkoy.

Önüne bak...

Zaten fok balıkları da çok yalnız.

Evet.
Ben uzun yazıları asla okumuyorum, tşk frank..
Valla kadınlar kendilerini bulunmaz Hint kumaşı sandıkça doğal olan hadise. Hayat onlara gerçekleri er ya da geç öğretiyor.

Ah be hocam, ekşi denen bok çukurundan bulunan kadın da ne bileyim...
Hiçbirini hayatına almaya değer görememektir.
Afgan transferler geliyor bulun bi tane kizlar taze kan.
Şüphesiz ki Sevginin ucuzluğu, insanların sahteliği yüzündendir. Evlenmek de mesele değil aslında. Ömrümüzde bir kez doğru insanı sevsek ve tarafından sevilsek razıydık.
Yanlış yere baktığınızın farkında değilsiniz dedirten başlıktır.
o evlenilecek değilde binilecek adam olmasın. bir söz varya eşeğin yoksa eniştende mi yok diye. yolunacak kaz enayi ararsanız bulamassınız tabi. ama genel manada evlenecek insan yok. ha evcilik oynarız bu kimin kocası diye tiktok çekip sonra koltukları kesip tabakları camı çerceveyi indirip emeklerim boşa diyip evlilik cüzdanı yırtar tiktok çekecekseniz felan bulabilirsiniz.
Evlenecek, kapaklayacak, tongaya düşürecek adam bulamamak doğrusudur. direkt olarark evlenemezsiniz zaten, evlenen adam çok saftır.

herkes en iyi olduğunu en iyisine layık olduğunu düşünüyor ancak durumlar o şekilde değil maalesef. öncelikle her iki tarafında aynaya bakıp, aradığı eşin çerçevesini oluşturup daha sonra bir süre ilişki yaşayıp evliliği düşünmesi gerek.
Gelin ben size bulurum. Uygun komisyon karşılığı.
nerde karaktersiz, şerefsiz, serseri, bela tip varsa takılıp köpeği olup sonra da evlenilecek adam arayanların sorunudur.
Zaten hep erkekler kötü kızlar hep melek size göre evi de iliskiyide yöneten kadındır kadın kadın gibi olursa yuvada sağlam olur aşkta.
Overlock makinesi ayağınıza geldi. 5 dakikada yapılır hemen teslim edilir.
Evlenilecek kadın bulamamakla eşdeğerdir.

Bazıları, erkeklere güven olmadığı için vs. demiş. Siz öküz olana denk geliyorsanız ahırda geziyorsunuz demektir. Bizim suçumuz ne? Ben de sizin gibi genelleme yapayım; iyi olanları aldatın, sonra neden evlenecek erkek yok, neden mutsuzum diye gezin.
bizi öyle her yerde bulamazsınız işte.
yaaa.
Sanki bana Prenses götüm.
Bulamamak degil insanlar artik bunu tercih etkiyor. genellikle kadin erkek farketmez insanlar artik evlenmeyi hayatin bir geregi olarak gormuyor. Ben dahil. Sahsen aramiyorum olursa olur olmazsa dert degil.
Ya nebilim 7 yılını veriyorsun ama hala salak salak umarsız hareketler görüyorum ve buyüzden ençok istediğim evlenmekten vazgeçiyorum. Not: senin gibi bir adamdan birbok olmaz
görsel
Önce seni bir gorseydik.
benimle tanışmamış kızların genel sorunudur. tam evlenmelik adamımdır.
Zor bir durumdur.

Çoğunluğu yalancı, güvensiz, saygısız, hoş görüsüz, sevgisiz ve de anlayışsız ...

Hiçbir şey eskisi gibi değil.
güncel Önemli Başlıklar