bugün

Uzucu, kahredici ve hatta acinasi yanilgidir. Ayriyetten de yenilgidir. Hic sevismeden guzel sevisilmez, mesela once sinav mi yapilir konu mu anlatilir? Konuyu anlamadan sinava girsen kac yazar?

Ayrica Evlenene kadar bakireydin de evlenince kupa mi verdiler madalya mi taktilar? nys hll spr dvm.
Evlenmeden kızdığını bozana kupa verdiklerini sanan ergen savunmasıdır.
Hatun kişinin kararıdır ister bakire ister bakire degil kimseyi ilgilendirmez kişinin hür iradesine kalmış.
sıçarken zevk almaya bakmaktır.
Yeni alınmış ayakkabıyı, karttan ödenmesi gereken tüm taksidi bitmeden giymemek gibidir. Ne gerek var canım.

Not: tabi bu erkekler için geçerli değil. Erkek namustur. Bozuk erkek orospudur.
evlenene kadar önüne gelene vermekten iyidir efendim.
bakireliğini kaybedenlerin çekemediği durum.
Dr: Ne görüyosun kızım?
Bn: geniş çaplı başlıklar görüyorum hocam, fallafoş olmuş yazarlar görüyorum, ımm şeyy hocam y*rrak içindeyken entry giren kezolar görüyorum.
kıymettar bedenini yol geçen hanı gibi kullandırmaktan kat kat iyidir. ıy çok iğrendim hazım meselesi.
toplumun dayatması olan bakirelik terimine ters durmaktır, aslında desteklediğim bir şeydir ama aşırı dinciler, yok efendiiim evleneceksem benim hakkım diye düşünür bence yoktur öyle bir şey bir erkek bir genel ev denen yere gidip istediği haltı yapıyorsa kadınında hakkı vardır.
saçmalıktır, olmaması gerekir. (#23763607)
are you godoş? lan mal namus bu. hem sana ne sanki dünyanın en acınacak insanı.. asıl bu zihniyetteki senin gibiler acınacak halde. insanlar bir şeyler başarırken, düşündüğü şey veya derdi bu olan insan. konu-sınav örneğinle tezini bilimselleştirdin bu arada tebrikler.
ya gerçekten hayattaki büyük amacı ve tek hazzı seks olan cahil, hayvani duygularından ibaret olan insan hangi akılla milletin tercihine yorum yapıyor? size ne lan dalyarraklar.
hayatı yaşamış olmanın "seks yapmak" olduğunu sananlarca dışlanan hakarete uğrayan kişinin eylemi.

Ahlaki değerlerini kaybeden her toplum kırılmaya mahkumdur. Buyurun meydan sizin bakire kalmayın ama ilk önce burada verdiğiniz nasihatleri kız kardeşlerinize, ablalarınıza, yeğenlerinize, çocuklarınıza verin! onların bakire kalmaması ve "hayatını yaşaması" için çaba sarf edin. Kendi elinizle çiftleştirin gerekirse hayatlarını yaşasınlar.

5 dakikalık zevki için her bokunu satmaya hazır canlılarla doldu dünya.
Çok umrumuzda olmayacak durumdur herkes istediğini yapar senin ahlak anlayisinla başkalarınınki aynı olmayabilir sonuçta.
bütün kızlar için en önemli vazifedir.
kişisel bir tercihtir. vazifeymiş, erkekler öyle beklediği için şartmış bik bik..

herkes böyle bakmıyor olaya. kadınların bedenini istediği gibi kullanma, karar verebilme hakkı var. kendi doğrularınızı tek doğruymuş gibi sunmaktan bıkmıyor musunuz?
Tercihtir. Karşısındaki erkek de evlenene kadar bakir kalmışsa hiçbir sorun teşkil etmeyecek olan durumdur.
Bu ne hiddet amk. Yok kendi tercihiymiş. almazsam görürsünüz siz tercihi.
Hem erkek, hem kadın tarafından yapılması allah tarafından emredilen davranıştır.