bugün

hayatının baharını daha kız halindeyken onunla bununla yatarak* geçiren, vücudunu resmen belki de ciğeri beş kuruş bile etmeyen erkeklere peşkeş çeken, ve yeni cinsiyeti kadın olan bir dişinin, allah'ın insanoğluna hediye ettiği ve yine belki de hayatın en önemli faktörlerinden birisi olan evlilik, sevgi, eş seçme ve aşk müessesesini, , son olarak karar kıldığı ve erkeğim diyerek bağrına bastığı insanın koynuna girerken bakire olmayarak karşılaması ve bu kadar aciz bir yaratık olması diyebiliriz. neden aciz; çünkü insan denilen varlık sabır donanımları ve dayanma gücü ile birleşen alternatif yönleri ile her derde ve sıkıntıya göre yaratılmıştır.

şimdi kadın ve kız milleti bu lafım size lütfen okuyunuz da adam olunuz bir zahmet, öyle hemen iki yakışıklı bir kas görüldü diye onunla bununla sevişeyim dememeli ve allah'tan gerektiği gibi korkulmalıdır.*

velhasılı, güçsüzlük ve vesveseli vücut yapısı hep şeytandan olup, bir bismillah ile giderilirken ne ulan bu aymaz azgınlığınız anlayamıyorum he vallahi!. yahu arkadaş eskiden erkekler sizin elinize dokunmak için bin bir oyun oynardı şimdi sizler hooop her yerimi açtım gel haydi ne bekliyorsun be aptal modundasınız lan ne ayaksınız kızım siz?. yahu biraz allah için edep haya ya!. bakirelik madem var ve gerçek, yani sizin anlayacağınız dilden söylemek gerekirse, madem orada bir kan pıhtısı var heee o zaman demek ki o kanı koruyacaksınız yahu işte bu kadar basit!, ama siz daha bunu bile koruyacak kadar güçlü bile değilsiniz acizsiniz aciz yazık yemin ederim vallahi öyle ya. ben kız olsaydım keşke ya, keşke olsaydım da seksi giyinip kimseye de vermeseydim, bırak vermeyi ya elletmezdim bile, bırak elletmeyi yanıma yaklaştırmazdım anam avradım olsun yeminlen bak. kızım sizin gücünüz yok şeytan sizi alıp götürüyor satıp satıp getiriyor ben anladım vallahi. neyse kardeşlerim.

mutluluklar.

edit: yazı hatası düzeltildi.
doğru ve haklı tespittir. acizliğinin cezasını allah bilir, ama yaptığı iş günahtır.
bakire kalmamasının başkalarını niye ilgilendirdiğini merak ettiğim aciz olmayan kadındır.

en fazla sevgilisini ilgilendirir kime ne .
30una doğru da evlenmeye kalkar senin benim gibi bir enayiyle.
Eninde sonunda züttürülecek odaya.
kendi derdi bizi ırgalamaz.
Canı çekmiştir yapmıştır

Yav aynı bizim gibi onlarda.
güncel Önemli Başlıklar