1. 1.
  yakışık almaz.
  4 ... topuzlu karyola
 2. 2.
  parmaklarımı keserim yine de ona mesaj atmam evlendiyse. atılmaması gereken mesajdır.
  10 -3 ... yikanmak istemeyen cocuk
 3. 3.
  kocasına Allah sabır versin. çok fazla ihtiyacı olacak çünkü.
  2 ... trece
 4. 4.
  hiç atılmaması en doğru olur. ne olur ne olmaz araya şeytan girer falan, yuvasına sebep olursunuz. herkes kendi hayatında mutlu olsun.
  3 ... as179 fa
 5. 5.
  Şerefsizliktir. 3.sayfa haberlerine konu olmanıza neden olabilir.
  1 ... calcio
 6. 6.
  Asla atılmaması gereken mesajdir. Hala kalbiniz onun için çarpıyorsa en fazla şiir yazabilirsiniz ki asıl şiir kendisidir zaten. "O"nu yazabilirsiniz. Yakın sonra kül olsun yok olsun. O küller ki içinizde ki yangının parçasıdır.
  2 -1 ... selulit kralicesi
 7. 7.
  atılmaz, atarsa cevap verilmemelidir; verilmez demiyorum bakın zira bu bir nefs meselesi. büyük konuşmamak lazım hiçbir konuda.
  1 ... cengelkoyolurmasal
 8. 8.
  Atılması hoş değildir. içinizde kalacak belki söylemek istediğiniz bazı şeyler fakat Empatiye başvurulmalıdır.
  4 ... gethere
 9. 9.
  Soru mu bu kardeşim aşkından öl yine de atma. Bu aşk sevgi meselesi değil karakter meselesidir.
  4 ... heidigillerden
 10. 10.
  genelde çiftler zaten evlendikten sonra ya da aradaki münasebet ciddiye bininde numaralarını değiştirirler; ilkel kabilelerde evlilik yeni bi hayata başlamak olarak kabul edildiğinden geçmişle bağı kopar tarafların. bence mantıklı olan da budur. o nedenle eski sevgilinize mesaj atamıyor olabilirsiniz en azından telefon üzerinden. zira o, sizin tarafınızdan ulaşılmak istemiyordur. hakkı değil mi? bizzat hakkı.

  ama oldu da mesaj atacak bi mecranız var; bunu yapmayın. siz unutamamış olabilirsiniz ama bazı insanlar eski sevgililerini gerçekten unuturlar. onlara karşı hiçbi şey hissedemez hale çok kolay gelirler. kendinizi hatırlatıp küçülmeyin. bi şey bitirildiyse bitmiştir. hayat kısa, milyonlarca alternatifiniz ise mevcut.

  illa tebrik edecekseniz tesadüfen bi yerde karşılaşınca, evlendiğini size beyan ederse, tebrik edin. nezaketen. yakınmadan. büyük tepkiler vermeden.

  "eski sevgili" dediğimiz canlı türü gerçekten sıkabiliyor. sürekli etrafınızda olduğunu, ilgiye boğduğunu, size hata yaptığınızı hissettirmek istiyor. bunlar tacizdir.

  insanlar hayatımızdan çıktığında bi yük olarak onları taşımak, anmak, hassasiyetlerini gözetmek zorunda değiliz. sevmişiszdir, bitmiştir, unutulur gider. tekrar tekrar kendini hatırlatmanın manası yok. tacizdir bu.

  arada bitmeyen bi şey varsa, taraflar birbirlerini hala seviyor ama ayrılmışlarsa, özlüyor ve fırsat kolluyorlarsa, o zaman abanın tabii; fakat biri evlilik gibi radikal bi karar almışsa, evlenmişse üstelik, bitmiştir. sizin tebriğinize inanın ihtiyaç yok.

  tebrik değilse amacınız; ona zaten hiç kalkışmayın. bambaşka bi rezalet o.
  17 ... agnottott