bugün

masrafsız kadındır. bulan varsa kaçırmasın hemen bassın nikahı.
''düğün - nikah yapmayalım, evlenmeyelim de. sadece baş başa kalabileceğimiz mutlu olabileceğimiz bir yere ne bileyim bir kır evine yerleşelim. beraber yaşayalım.''

diyenini tercih ederim. yani öyle birini bulursam tercih edeceğim şahsen.
düğün yapalım ama nikah yapmayalım diyen kadından ya da erkekten daha normal kadındır. düğün ne ayol, nikahını yap paşa gibi yeter.
(bkz: aslında ben yokum)
(bkz: hangimiz varız ki)
bi pislik vardır bu kadında.
(bkz: hemen şuna yamanıp kurtulayım)
takı takma işleminin nimetleri anlatılması gereken kişidir.
kızı bu konuda en çok annesi dürtecektir netekim.
damadın millete taktığı altınların buhar olmasına sebeb olacak kadın.
hamiledir.
(bkz: evlenmeyelim ama düğün yapalım diyen kadın)
ay tam benlik. nerede bu kadın? bekâr mı, ay acep bana bakar mı?

(bkz: düğün parasını balayına harcamak)

15 gün gelmeyiz ege'den, ben nuran abla Ordövr tabağıma laf etsin memnun olmasın diye evlenmiyorum kardeşim. seni saçı boyalı paçoz karı, hiçbir şeyden memnun kalmaz.

önce lütfen şirince. orada köpek arkadaşlarım ve ahbaplık yaptığım şarap mahzenleri var ve tabii ki anamız , meryem ana. gitmeyelim mi mum dikmeye? hemen girişte restoran var, orada şinitzel yiyip 1 kadeh çay içeriz hem.

sonra ver elini içmeler. yeşil ve mavi insana huzur verir, bırak şu telefonu, kapat, bak şurada bir garip köpecik var, gel onu sevelim, karnınız acıkırsa zeytinyağlı yeriz biraz, adam olana çok bile.
kriterlerim arasındadır.
Bunu son flörtüme söylediğimde bana, " millet dul kadınla mı evlendin diye sorar" demişti.

Karşı taraf zaten direkt evlilik muhabbetiyle başlatmıştı ahahajah.
(bkz: bunu son flörtüme söylediğimde bana, " millet dul kadınla mı evlendin diye sorar" demişti.)

flört ile de evlilik sohbeti edilmesi hoşmuş gerçekten. demek sevgili olsanız çoluk çocuk muhabbetleri edeceksiniz. evlenince de kayınpeder ölünce bize ne kalıyor falan..
anne babalar kızlarının muratlarını; telli duvaklı, eş dost akraba ile paylaşılır bir şekilde görmeyi arzu ederler.
Mantıklı bir düşünceye sahip olan kızdır. Düğün masrafı yerine dünyada 4-5 ülkeyi gezeriz tozarız ..
O düğün yapilacak arkadaşlar, yormayin kendinizi.
yani ailesi ister diye bile olsa düğün yapılabilir yani.
Eli, ayağı, dudağı, yanağı, kolu, baldırı, bacağı ve kalan bilimum organları öpülesi kadındır. Allah'ım bana bundan nasip etsindir.
ideal kadındır, düğüne vereceğin parayla balayini uzatirsin.
evlenilecek kadınbas nikahı.
2 saat gösteri için tonla hazırlık yapmayı, tonla para harcamayı istemeyen mantıklı kadındır. o parayla seyahat edebilir, evine eşya alabilir...
ben de bu düşüncedeyim. ailemi de şimdiden hazırladım bu fikrime. yine de özellikle çevredeki insanların aklında dul kadın mısın fikri çok yaygın. umursayacağımdan değil de ailemi etkileyebilirler diye düşünüyorum. gerçi ben evlenecek gibi de durmuyorum ama neyse.
dugun ve borc arasinda secim yapmak zorunda kalmis kadindir, mlsf ki damat fakirdir
Fazladan bir bilezik ve tatili hak etmiş kadındır.
Ev alır, yazlık da aldırır. Evlenin hemen!
Akıllı kadindir.
güncel Önemli Başlıklar