bugün

insanı telaşlandıran ihtimaldir. lan çok salakça ama şu an aklımı kurcalıyor bu. ileride evleneceğim kız napıyor acaba şu an? ya biriyle öpüşüyorsa? nerede şimdi? kimin kollarında?

aynısı kızı yazarlar için de geçerli olabilir. onlar da bir düşünüp telaşlansın. evlenecekleri adamlar kimleri öpüyor şu an?

tabi şu an sevişiyor olma ihtimali de var, ki bunu düşünmek bile istemiyorum.
zikişiyor da olabilir.
beterin beteri var.
(bkz: öpüşmeden önce bir kez daha düşünün)
bu düşünceyle evlenemeyecek olan insandır.

boş insanın düşüncesidir. her insan öpüşe bilir. sende öpüşe bilirsin, kendin yapıyorsan başkasından da bunu bekleye bilirsin. erkeksin diye her boku yiyeceksin, kız olunca öpüşmeyeceksin bile, ee adilce mi sence?

en yakın doktora gidip kendini göstersen iyi olur, yoksa evde kalacaksın haberin olsun. yada bu paranoya seni yiyip bitirecek.

mesela bu şakada, yapmış ama öğle yapmamış, buna ne diyeceksin http://www.youtube.com/watch?v=LwnylyzAZ-U

al sana bir sorun daha, hadi sana kolay gelsin.

not: erkeğim ben.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
içimdeki kıskançlık alarmlarını devreye sokan ihtimaldir.
hayatın olağan akışında var olması muhtemeldir. daha kötüsüde olabilir, mesela şu anda boğazına kadar almış vaziyette taşakları da okşuyor olabilir, italyan yaparken kendinden geçiyor da olabilir, deli gibi, sizin hiç tanımadığınız kolları dövmeli birinin kucağında zıp zıp zıplıyorda olabilir. beterin beteri var şükretmek gerek. *
olmayan birini kıskanacak kadar hastalıklı olmak.
henüz size ait değilse özgürdür demekki bunu kafaya takacak kadar rahatsız olunmamalı bunu kızları defalarca öpen biri düşünüyorsa yol yakınken vazgeçsin.
bagırıyor olabilir. Harder harder harder oo yes yes yes o fuck me on the table o shit yes

Oglum paranoyaklıgın alemi yok, kafayı yer insan.
Evlenmeyeceği biriyle öpüşenlerin sorun etmeyeceği ihtimal...
belki de şu an öpüştüğünüz kişi ile evleneceğiniz için sorun olmayacak ihtimaldir.
(bkz: paranoya)
bir de zikişiyor olma ihtimali var amk. bırakın öpüşsün beterin beteri vardır. ya kol gibi yarağın üstünde zıplıyorsa şu an??
(bkz: evlilik öncesi hazırlık)
1.05 bankoların bankosu olabilir. devir böyle aga...
100'de 50'dir.
Olsun sanki biz de rahibe değiliz ya. Henüz tanışmamışken takılsın sonrasına olmasın çizerim.
Sadece Öpüşse yine iyi. Götürmeseler bari!
Güven yoksa zaten ortada bir ilişki de yoktur bence.
Kendisinden bahsediyor kezban.
ben de muzlu sütümü içip; cicibebe yiyorum.
Sizinle öpüşüyorsa olması gerekendir.
Üzücü bi ihtimal lakin hayatını yaşasın ilerde mahvolucak zaten.
bak o öyle değil, şöyle..

"evleneceğiniz kişinin inşallah öpüşmekle kalıyor olma ihtimali".