1. 272.
  Evlilik nereye erkeğin elinin kiri aq merici. Hayatın boyunca nafaka ödemek hoşuna mı gidiyor.
  2 ... baba kreyzi
 2. 271.
  Sahip çıkamayacağınız, haklı olduğunu bilseniz de haksız muamelesi yapacağınız insanla evlenip onun da hayatını ziyan etmeyin. Herkes biliyor ki ülkemizde evlilik erkeğin elinin kiri ama kadının hayatı gözüyle bakılıyor. Ve kadının hayatını ziyan etmeye hakkınız yok.
  2 -2 ... lustral seyahat
 3. 270.
  damat tıraşını damatlıkla olmayın 20 liralık tıraş size 100 liraya patlayabilir.
  ... sivasli bey
 4. 270.
  Sözleşme hazırlayın ve mutlaka imzalatın. 5 yıl sonra, garanti bitince boşanın.
  1 -2 ... dalvadoor sali
 5. 269.
  Altın 290 TL birdaha düşünün.
  2 -1 ... garanluk
 6. 268.
  kaçın beyaz atınıza binin ve arkanıza bakmadan dört nala kaçın ya da yabancı bir kadınla evlenin. ha ben yaşlanırım derseniz şafağım sakulum kaysin isterseniz evlenin. 1 yılda 3 arkadaşım evlendi halleri perperişan oldular yakışıklı civan mert arkadaşlar göbekli kel kamyoncu dayılara döndüler. flash tv nin yaşlandırdığı gibi yaşlandılar. arkadaşlar köle oldular oysa ne umutlatla evlenmişlerdi. şimdi hepsi veresiye vermiş haciz memurlarını bekleyen esnaf gibi karakar düşünüyorlar. ha kafa dengi kezo para göz olmayan birini bulursanız gayet iyi bir aktiviteye benziyor. ama bekaretinizi pardon özgürlüğünüzü kaybetmeye hazır olun. birde kendi saçma salak akrabalarınız yetmiyor gibi birde eşinizin akrabalarıda akrabanız oluyor. aslında siz kızla evlenmiyorsunuz ailesiyle evleniyorsunuz.
  2 -2 ... minmimeranim
 7. 267.
  paranız yoksa hiç bu işlere girmeyin.
  karşı taraf bir ailenin kız çocuğu.
  hevesli. ister 40 yaşında olsun ister 20.
  sonuçta istek kadınlarda yaş dinlemiyor.

  varak delisi değil kimse ama oturup bit pazarından da kap kacak alacak değil kimse.

  unutmayın akşam güzel sunumlu şeyler güzel güzel keyifli keyifli takılmalar istiyorsanız o kadını maddi olarak doyuracaksınız.

  artık kadınına göre değişir. aylık 10k mı alırsınız 3 k mı önce kadına sonra da erkeğin maddi gücüne göre değişir.
  3 -2 ... las amores son mentiras
 8. 266.
  Evlenmeyin.

  Evliliği onaylamasam bile bu işe girişiyorsanız kadını çok iyi değerlendirmeniz gerek. Çoğu erkek daha ilk blöflerden evlilik testlerine düşüyor ve ''sağlayıcı koca'' rolüne oturuyor.

  Kadın ve ailesi ne kadar sömürülebilir olduğunuzu test edebilir (bu testi abartıyorlarsa zaten orda bırakın). yapmanız gereken blöflere karşı çerçevenizi korumak ve benim yapabileceğim/yapacağım bu kadar deyip beklemek.

  Kadını 2-3 yıl tanımadan evlilik yoluna girmek zaten baştan yanlış. Erkeğin zamanı daha uzun otuzların ortalarında sizden epey küçük kadınları tavlamanız/evlenmeniz işten bile değil (eğer kendinizi geliştirdiyseniz), zamanı gelmiş kadının kurtarıcısı olmak gibi bir hataya düşmeyin.

  ibretlik ve güzel bir yazı mutlaka okuyun:

  http://erkekadam.org/2019...olu-bir-evlilik-macerasi/

  Evlilik, erkeklerin ciddiye alması gereken büyük riskler içeren bir kurum. Ama bir rus ruleti değil.

  Risk karşısında iki seçeneğiniz var : riskten tamamen uzak durursunuz ya da riski elinizden gelen en iyi şekilde yönetirsiniz. Hangisini seçeceğiniz sizin tercihiniz, benim için hava hoş. Ama neyi tercih ederseniz edin, avcı donanımı ile yaratılmış iken kurban / mağdur gibi davranmayın.

  Dr. Shawn Smith
  3 -2 ... yabba dabba doo
 9. 265.
  Sizi gerçekten seven bir kızı bulamadığınız sürede evlenmeyin. Sizi her şeyiyle olduğu gibi seven. Şüphesiz balikesirli evli barklı adamdır.
  ... balikesirli
 10. 264.
  aklınınızı başınıza, çükünüzü döşünüze alın !
  1 ... teflon