1. 61.
    Seviştiği erkekte de aynı kriteri aradıysa sıkıntı yok. Aksi durumda yavşaktır.
    2 ... frekans
  2. 62.
    iyi para kazanıyordur. kazandığını elin çulsuzuna yedirmek istemiyordur.
    ... judas gokhan
  3. 63.
    Evden dışarı adımını atamayıp 3 tane çocukla uğraşırken, O evlendiği paralı erkek, o paraları kendisine hiç koklatmayıp, başka alemlerde yediğinde nasıl bir ruh haline bürüneceğini merak ettiğimiz kızdır.

Kendi ekonomin, kendi özgürlüğün ablacım. Ufak bir hatırlatma.
    ... itsgonnabeanotherblackout
  4. 64.
    Arkadaşlar şimdi kimse kusura bakmasın işinize geldiğinde ataerk bir toplumuz da konu paraya gelince mi eşitiz? Yapmayın komik oluyor. Evleneceğim adam ben çalışmasam bile evi çok rahat geçindirebilmeli. Net.

Hamileliği, coluğu çocuğu var bir kız hayatı boyunca çalışma sözü veremez sonuçta.

Büyük de konuşmak istemiyorum ama aşık olsam bile 'samanlık seyran olur' düşüncesini benimseyemem çünkü olmuyor bunu hepimiz biliyoruz. Sonuçta böyle bir salaklık yapsam bile uyum sağlayamam. Yaşam standartlarım evlenince de aynı olsun istiyorum ne fazlası ne eksiği.

Bunu istemek beni alçaltmaz.
    13 -2 ... chimeaare
  5. 65.
    Tek başına bir kriter değilse haklıdır, erkek iyi para kazanmalıdır ki kadın hamile kalıp işe ara verdiğinde tek başına erkek o süreci atlatabilsin. zaruri durumlar dışında erkeğe yüklenmek yan gelip yatmak için ise yanlıştır erkek eline bakmayınız.
    ... tavuklaribisirmisem
  6. 66.
    aynen bazıları kendini değerinin üzerinde pazarlamaya çalışıp erkeği banka olarak görüyor.

küçükken napolyon mu sikti seni ne bu para para para diye kudurmanın altında yatan?

neyse. bazıları var böyle ama bana rast gelmedi.
    ... peirithous
  7. 67.
    evleneceğim erkek iyi para kazanmalı diyen kız, eğleneceğim kız evleneceğim erkek iyi para kazanmalı diye düşünüyor olmalı ki onu rahatça kandırıp yatağa atayım diye aranan erkeğin sex toy u olmaya mahkumdur.
    1 -1 ... karlan
  8. 68.
    ılıktır. açık ve net.
    1 ... sateist
  9. 69.
    soyunu ve gen aktarımını güçlendirmek isteyen kızdır. doğaldır.
    ... memocan2468
  10. 70.
    bunu söyleken kız zengin bir aileden geliyorsa eyvallah sonuna kadar haklıdır ama gecekonduda yaşayıp nişanlısına ben evime samsung beyaz eşya istiyorum diyen kıza siktirgit denmelidir.
    1 ... bado