1. 121.
  Ek kredi kartı isteyip avm avm cirit atan kızdır...
  ... ne suscam be
 2. 120.
  haklı olan kızdır.. evde oturup leblebi mi yicek amk.
  ... ugrcnn
 3. 119.
  iyi kelimesini hangi anlamda kullandığını sorduktan sonra alınan cevaba istinaden farklı fenomenler gerçekleştirilebilinir.

  bazı cevap ve yaptırımlar aşağıdaki gibidir;

  helal: burada türkçeyi kötü kullandığını belirtirseniz, haram cümle kurmaktan dolayı vicdanı tavan yapacak ve kendi yüzünü tırnaklarıyla kazıyacaktır. bu fenomen vuku bulurken, "sen zinaya mı yöneldin" gibi söylemlerle tekmelemeye başlayarak kızı hayatten iyice soğutabileceğiniz gibi, "dur, dur... bu kadar alıngan olmasana... tabii ki eve iyi para girmeli" diyerek kontra ataklarda da bulunabilirsiniz.

  kaliteli: "ulan gerizekalı, kırışık parayla bankadan yeni çıkmış paranın arasında ne fark var" diye haykırarak arkadaşına kafa atmaya çalışan diğer kızı, henüz bu kıza kafa atamadan evvel, havada yakalayabilirsiniz. kafa atmaya çalışan bu kızı, iyi paralı erkek isteyen diğer kıza kıyasladıktan sonra seçiminizi yapabilir ve bir jest yaparak gönlünü size açmasını bekleyebilirsiniz. *
  fazla: gözlerinizi kısarak bakabilir, boğazını sıkarak "fakirim ben" diye bağırabilirsiniz.

  döviz: "du hast nicht, mark bitti güllüm" diyerek kaçmanıza gerek yoktur. suratınızı başka bir yöne çevirerek gülebilir ve bu muhabbeti yakın arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

  not: sözüm bu ortak realiteden dışarı.
  1 ... sekolo
 4. 118.
  bu mantıkta ilerleyen bir kadının sağda solda "ataerkil toplumuz" "eşitlik", "kadınlar cinsel meta değildir" diye ağlamaya hakkı yoktur. çünkü bu cümleyi kuran kişi kendini açık artırmaya çıkarmıştır. en iyi fiyatı verene gidecektir.

  bu devirde kimse seni açlıktan öldürmez ama şu bir gerçek ki erkek kadının dünyavi arzularını yerine getirme robotu değildir aynı kadının erkek için hizmetçilik yapmaması gerektiği gibi. demem o ki iyi maaştan kasıt ayda 2 milyarlık mazot parası 10 milyarlık alışveriş parası ise kusura bakma kimse tüm gün tv karşısında çekirdek çitleyen bir kadın için bu kadar masraf yapmaz. yaparsa da o kadın o adamın 3, 4. eşi olmaya ya da başka kadınlarla ilişki yaşamasına ses çıkaramayacaktır.
  ... otobusle gelen supermen
 5. 117.
  Günümüzde kriter budur. Kadın mecburda biraz. Zaman eskisi gibi değil çünkü. Parasız olmuyor bu işler. Benimde durumum pek iyi değil ama hak veriyorum hanımlara.
  ... markom
 6. 117.
  uzak durulmalıdır.
  ... osiet
 7. 116.
  para her türlü bulunur. kızcağız sigortadan bahsediyor galiba.

  aksi halde bu mantıkla kumarhane işleten veya kara para aklayan ideal koca.
  ... bes postaci geliyor
 8. 115.
  HiçBir şey yapmadan para yemek isteyen. Başka insanların eline muhtaç olmayı kabullenmis kızdır. Hayırdır kendini satiyorsun. Ha çıkar içinse senin varlığın bile gereksiz. Kendinde iyi bir maaş aliyorsan hakkın var tabi. Ona bir şey diyemem. Ancak öbür türlü kızların yüz karasıdır.
  ... mouser
 9. 114.
  Orospudur. Neyi konuşuyosunuz? Eskorttan farkı nedir?

  Bunu normal bulan da kabullenen de orospunun dik alasıdır.
  1 -4 ... vsebudetkhorosho
 10. 113.
  o erkekte evleneceğim kız çok güzel olmalı diyordur
  sen boşa hayal kurma denir.
  6 -1 ... romeosuzjuliet