1. 1.
  (bkz: bekaret sorunsalı) başlığındaki, evleneceği kızda bekaret aramayan erkekler kadar da normal bir erkek türüdür.yani elitizm kokan cümleler kurmak istemiyorum.sadece söylemek istediğim; evleneceği kızın daha önce cinsel ilişkide bulunmasını, aslında daha çıplak konuşacak olursak, kızlığını bozmuş bir kızın kendini "o" insana ait olduğunu hissettiğinden yapma ihtimalinin çok yüksek olması sebebiyle, evleneceği insanında ömür boyu kendine ait olduğunu hissetmek, ve özel hissetmek için duyduğu histir.bu bu kadar basittir.bekaret aramayan erkekler ne kadar normalse benim için bu adamda onlar kadar normaldir.
  4 -5 ... diaspora
 2. 2.
  bakir bir erkekse saygı duyulacak ama eğer değilse tarafımdan esefle kınanacak erkektir. umarım ilişki sorunları olur da kanalları arar doktorlara danışırlar ismini vermek istemeyen izleyici olaraktan. amin.
  8 -1 ... ve tanri kadini yaratti
 3. 3.
  türk toplumu için çelişkilerin babasıdır. ve öyle kalacaktır. bunun sebebi ise dindir. başka bir şey değil.
  4 -5 ... november rain
 4. 4.
  (bkz: evleneceği erkekte bekaret arayan kız)
  1 ... aksak tirtil
 5. 5.
  ilk ilişkiye gireceği kişinin kızın hayatında her zaman özel bir yeri olacağını bilen ve eşinin hayatında ailesinden olmayıp da özel bir yere sahip btek erkeğin kendisi olmasını isteyen birisi olabilir. kızın kimseyle birlikte olmuş olmaması dolayısıyla orospu çocuğunun birisiyle de yatmamış olmasından emin olmak isteyen bir kişi olabilir. evleneceği kızın sadece kendisine ait olduğunu bilmek o kişi için rahatlatıcı olabilir. bu gibi milyon tane sebebi olabilir yani. bu sebeplerin bir kısmı dinle alakalı olabileceği gibi kalan büyük çoğunluğun ise dinle bir alakası yoktur.ilişkiye girmeyi ciddiye alan bir kız ve seçimini ve kararlarını da buna göre vermiş bir kız bence de değerlidir. yaptığı seçimler ise kendisine kalmıştır, gidip kendisine bu kadar dikkat eden bir kız, her haltı yemiş bir adama aşık olabilir ki genellikle olan budur. alan ve veren memnun olduğunda ise kendisi istediğini yapsın sonra bakire kız arıyorsa bu kişiye bir kelime söyleme hakkımız yoktur, söylersek sadece bok atmış oluruz. eğer olayı düzgünce irdelersek yapmamız gereken şey sonuçta bakire birini isteyelim veya istemeyelim her haltı yemeye çalışmak olmalıdır. her haltı yemeyi başaramayan insanlar ise farkında olmadan birinci rakiplerini yani her haltı yiyen insanları bu yarışta saf dışı etmek amacıyla entel entel konuşup sonra da g.t gibi ortada kalırlar. olay doğrudur bence de hakkı olmamalıdır kişinin tüm yaptıklarından sonra, herkes hakettiğini almalı, iyi insanlar birbirleriyle olmalı ve değer yargıları tüm çiftlerde ölçüşmeli, herkesin mutlu gülücükler saçtığı bir dünya ortaya çıkmalıdır. ama kız tarafının düşündüğünün aksine hissetmesi ve sürüklenmesini sağlayacak olanlar söylediklerinin her zaman aksi olacağı için eğer bir kızın: " aa ne kadar keko, maço, şunu yaptırmıyo, herkesle yatıyo ne acayip insanlar var" dediğini duyarsak hemen en yakında gördüğümüz sopayı beline beline vurarak hakettiği dersi vermemiz gerekir fakat eğer kişi o aşamaya gelmiş ve bu sözleri duymuşsa, kızın sadece böyle muhabbetlerini edebileceği cinsiyetsiz arkadaş konumuna gelmiş olduğu için kişi hiçbir zaman odunu eline alamayacak, o güzel arkadaşını her haltı yiyen adamlar götürürken tabiri caiz ise göt gibi ortada kalacaktır.
  3 -2 ... tenpura
 6. 6.
  gerçekten seviyorsan ve gerçekten seviyorsa,* evlilikte şart koşmaması gereken hatalı insandır. *******
  1 -3 ... trteee s12
 7. 3.
  tabiki her erkek evleneği kızın sadece kendisinin olmasını ister. ama devir değişti diye altını çizmeden de geçemiycem.
  1 -1 ... kuntayi kinteleyen adam
 8. 4.
  hem eşini bakire isteyip hem de yatakta karısının orospuya dönüşmesini bekleyen çelişkili erkektir.
  8 -3 ... sehir zorbasi
 9. 5.
  (bkz: bekaret sorunsalı)
  1 ... infoman
 10. 6.
  Bekaretin gerekliliğine inanan erkek modeli. Bekaretin gerekli olup olmadığı ayrı bir tartışma konusudur.
  (bkz: evleneceği erkeğe bekaretini aratmayan kız)
  3 -3 ... kizilmaske