bugün

Dünya durur sadece kalbinin acısını hissedersin.

Ölüm gibi bir şeydir ama kimse ölmez.

Güvenip yapayalnız kalma durumudur.

Bunları nerden mi biliyorum? Birebir değil ama benzeri bir durumu yaşadım. Zor. Zorun ötesi, tarifsiz.
eğer 1 yıl ve altında bir süreyse biraz üzüntü yaşanır unutulur. ama eğer uzun süreli bir ilişki ise, buna kalp dayanmaz. psikoloji bozabilir, hatta ömürün kalanı bu yaşanmışlıkların travmasıyla geçirilebilir.
Evlenmeden terk ettiği için şükrederim. Boşanıp dul olmaktansa en azından nişan atmış olurum. Madem terk edecek kadar sevmiyorsa.
şayet illa ki olacaksa, evlenmeden olması ne mutlu.

demek ki yanlış tercih yapmışım ve yanlış tercih olduğunu geç olmadan görmüşüm.
gerçek yüzünü geç olmadan göstermiş.

teşekkür ederdim bu yüzden.
derin bir oh çeker, hayatımdan siler, bir iki ay dibe vurur, sonra toparlar ve hayatıma devam ederdim.
Gidenin Arkasından oturup ağlayacak halim yok, geride ve geçmişte kalır.
önce şok. sonra şoku atlatma devresi. sonra bıraktığım yerden devam yeni birisi ile.
işe giderim. duş alırım.
yemek yerim. spor yaparım.
borçlarımı öderim. kitap okurum.
sözlüğe takılırım. sıgara içerim. müzik dinlerim.

ne yapacaktım ki?
beni terkeden biri için hayatımın akışını mı değiştirecektim.
belkide olağanlığımın değişmesi onun basit egolarını kabartır. bunu asla yapmam.
kendimi terk edilmiş hissederim.
evlenmem tabiyki, ne yapayım amk.
https://www.youtube.com/watch?v=owX8R3e4p78
2 el sıkarım.
Ben terkedilmekle kalmadım.. 2 hafta sonra sevgilisi olduğunu 1 ay sonra nişanlandığını 3 ay sonra evleneceğini öğrendim.. Evleneceği adama sevgili oldukları dönemde sayfalar dolusu mesaj attım sonra da çok pişman oldum.. şimdiki aklım olsa kurtulduğuma şükreder kurban keser dağıtırdım.. sonra da hayatıma bakardım.. şükür ki bende evlenmiş olabilirdim..
kendi kaybeder der çekilirim.
Naparım bilmiyorum da atlatamam.
Evlenmeden olmasi iyi birsey. Bunun icin sevinirdim. Ve hayta devam. Hic oyle derbeder falan olmazdim.
Beni aldattığı kişiyi kendime aşık eder, ondan ayrılmasını sağlarım. Sonra onunla hollandaya gider nikah basarım. instagrama da düğün resimlerimizi yollarım ki kıskansın slk.
Eğer evlenme raddesine gelmişsek çok seviyorum demektir. Ve yıkılır yitik olurum.
Evlenemem.
Gençler ölürüm, biterim moduna girmiş yine. Ben de evlenmeme birkaç ay kala ayrıldım. Hayata bir şekilde tutunup her şeyi unutuyorsun. insanın geninde var unutmak. insan yine sevebilir, yine gözleri kör olabilir. Hayatımız sadece bir kişiye bağlıymışcasına yaşamamak gerek. Yaşayacağınız şu kısacık ömrünüzü bir şeylere takılarak harcamayın. Bir daha yaşayamayacaksınız çünkü geçen bir saniyeyi bile.
Cevap çok basit. Evlenemezsiniz onunla.
Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir.iste bu kadar.
evlenip de terketmesinden iyidir. yol yakınken gitsindir.