bugün

Her zaman yapıcı olmaya gayret ederdim. Mesela en mutsuz anda bile ona ümit veren hal ve hareketler sergilerdim ve ilişkimizi daha da sağlam temellere tasirdim. Kesinlikle eşiminde öyle olmasını isterdim.
Normalde nasıl bir insansam öyle de bir eş olurdum.

Genel olarak yumuşak huylu, saygılı ve yapıcı bir insan olduğum için öyle olurum heralde.

ilişkim de de böyleydim gerçi ama yumuşak huylu insanları görenler daha da üstüne gidiyor galiba. Bi işe yaramadı çünkü.
Şimdi bu entrylerle en mükemmel eş kendileri olacakmış gibi söyleyenler yarın evlendiğinde nasıl olacak gerçekten merak ediyorum.

Ben mi nasıl bir eş olurdum? O bende kalsın.
özgür ama sadık.
Evleneceğim kadına göre değişkenlik gösterecek hede.

Özümde iyi bir insanım ama arkamdan; tam bir orospu çocuğuydu dedirtebilecek potansiyele de sahibim.
Korumacı sahiplenici romanço bi aşık eş olurdum.
(bkz: Umursamaz)

-Ben annemin evine gidiyorum!
-iyi bir daha gelme.
Büyük konuşmak gibi olmasın ama kesinlikle sadık olurum.
Dediğim dedik biri olurdum ve evliligim uzun sürmez bosanirdim muhtemelen.
Tabii ki de harika bir eş olacağım. Kocam her an şükredecek.
Galiba evde eşime yapismis gibi olurdum. Evde televizyon izlerken bile boyle kollarimda olmali boyle her istedigimde öpebilmeliyim. Her gece kokusunu içime cekerek boyle kedi gibi koynuna girerek uyumak isterim o kokunun sarhoşluğuyla uykuya dalmak ne kadar guzel olur. Boyle yatak muhabbeti yapmak. Yemek yaparken boynundan öpmek. Cocuklarimiza aşk nasıl olurmus kadına nasil davranilmali bunlari gostermek isterdim. Annelerini nasil cok sevdigimi cocuklarim bilecek sekilde yaşamak isterdim.
Benden nasil olur bilmemde evliligi "eş" lik kavrami karsilamiyor bence .bir yerde evlendigin insanla " suc ortagi" olmalisin diye bi mevzu duymustum . Sonra dusundum eger bi gu evlilik dusunursem yok ruh ikizim yok kalbimin diger yarisi gibi vicik vicikliktansa suc ortagi gibi samimi bi kalipta sifatlandirir oyle bir degerlendirme icinde olurdum . Sizin gibi olan size birsey katmaz , ortaginiz gibi davranan once kendi cikarini dusunur ama suc ortaklari her noktada birbirini kollamak hesaba katmak zorundadir . Eyvallahi bile hostur sanirsam .
o benle karı arasında sen ne bilecen ki.
ben öküz burcuyum, klasik bir öküz burcu erkeği olurum.
ye iç, yat, seviş...
sadık olurdum ya ben. bir gezegenin uydusu misali bağlanabilirdim belki.
karşımdaki insan için bunaltıcı olurdu. Düşünsenize, iki gün iyiyse 3 gün depresif 3 gün agresif 5 gün ağlak gezip yataktan bile çıkamayacak kadar berbat hisseden ve hissettiren dengesiz bir manyakla yaşıyorsunuz.. 1 gün salak salak dans edip neşeyle zıplarken ertesi gün ses çıkarmadan ve neden göstermeden ağlayıp duruyor.

Bir de boşanma korkum olacağını sanmıyorum bu yüzden her kızgınlıkta boşanmayı öne sürebilim ki bu da o insanı bir yerde çileden çıkaracaktır.

Eh, 1 sene içinde boşanacağımı onayladığımıza göre yatayım artık.
-Hayatım yoldayım geliyorum. Marketten istediğin bişi var mı?
+ Çocuğa bez bi de süt al canım.
- tamamdır canım
+ he bi de çayın yanına bişiler al
- En sevdiğin kurabiyeden mesela ...
ben sana fazlayım deyip boşanma davası açan taraf olucam. öyle seviyorum.
çok iyi bir eş olurdum diyebilmek için vardır.
Kötü bir eş olmam ama pek matah birisi olduğumu sanmam.
Hergun farkli yemek yapilsin isterim. Bu kadar kafi sanırım.
Ateeeeeşşş.
Bir kaç yıl içinde adam beni boşar büyük ihtimal. Yani benden eş olmaz. Hepiniz de mükemmel eşşiniz zaten.
Babam gibi bi örnek var önümde. O ne yaptıysa tam tersini yaparım ve sonuç mükemmel bi evlilik.
Ben bilmem eşim bilir.