bugün

Dünyada her şey boş gelir. Aynaya her baktığında Boynuzlarını görürsün. Her sevistiğinde önceki erkek arkadaşı aklına gelir. Boşanmaya kadar gider. O yüzden evlenilecek kız çok iyi araştırılmalıdır.
çabuk evlenmenin travmalarındandır. iyice anlaşmadan iyice tanımadan yapılan evliliklerin sorunudur.

kişiden kişiye değişir.

karıma sevişmeyi ben mi öğretecem amk diyen insanlar da var.
görücü usulü bi evlilik sonucu olması yüzde doksandokuz olan hayalkırıklığı.
herkesin kaldıramayacağı ama dinen bile affedilebilecek bir durumdur önemli olan sevgidir olay başka yönlere çekildiyse türkiyede bununla başa çıkabilecek insanların nadir bulunabileceği gerçeğidir.
evlenene kadar evleneceği erkeğin ne kadar aptal olduğunu anlamamış bakire olmayan kadındır.
namusu bacak arasında arayan yazar zihniyeti diyecem amk biz ne zaman geniş olduk lan. bir zara göre mi namus ölçüyorsun diyen adamın anası da bakire değil di amk. olum bir kadın sadece bir erkek için yaşamalı.

zor olan durumdur aga. chp zihniyetinde ki bir adama bile fazla. ( hoş kimisine göre sorun değil böyle şeyler, daha önce sikilmişse olsun ne olacak ki de mi )
Başıma geldiğinde yıkılacağım andır.
Evlenmeden önce böyle bir durumu olduğunu anlatmış olsa zamanında bir hata yaptığını(zina) söylemesi kabul edilebilir bir durumdur. allah bile affediyor ben kim oluyorum ki.
Ama ben bugüne kadar kimseyle birlikte olmak istememişim, yalnızca sevdiğim kişiyle helalim olanla birlikte olmak istemişim(inancım da bunu emrediyor. Birileri saygı duymasa da), o gitsin beni mal yerine koysun. Aptal muamelesi yapıp kazık attığını sansin bunu yanına kar saysın.
Böyle bir durumda ertesi gün boşanırdım heralde.
eğer böyle bir durumla karşılaşıldığında ''olsun'' demek çağdaşlık isyan çıkarmak geri kafalılıksa ben geri kafalıyım!
evlenene kadar 1001 türlü yollarla 1001 türlü şey yaşamış bakire bir kadınla evlenmekten kötü değildir. evlendiysen zaten hayatımı bununla geçirmek istiyorum diye evlenmişsindir, geriye tartışacak ne kalmıştır?
Bosanilmasi gerekir yani herkesin gecmisi kendisini ilgilendirir ama sana bunu evlenmeden soylemiyorsa o kisiye guven olmaz, haa deseki onceden bazi seyler yasadim ben buyum diye eyw, ama oyle nikahi kiyayim sonra zaten bosanamaz zihniyetine sahip bir kezbansa bu asla ama asla guvenemezsiniz, durustluk herseyden once gelir.
medeni kanunda evliliğin temelden sarsılma sebepleri arasında gösterilir. tarafın isteği halinde boşanma sebebi olabilir.
sen evlenene kadar her boku yap, sonra da boyle baslik sic, oldu mu ama! zorunlu tanim: ahlak bekcilerinin icine dert olmus durumdur.