bugün

madem yemeği sen yapacaktın niye evlendin diye sormak istediğim insandır.

edit : eksileyin bakalım kılıbıklar.

edit son uyarı : yemin ederim siler kaçarım entry i alttaki masuma kalır o yer eksileri....yeter lan...

son edit vurmayın lan tamam öldüm
Her daim yapmaması halinde hoşa gidecek adamdır.
düşünceli bir erkektir.
çay koy şunu getir bunu getir diyen erkeğe göre daha insancıldır.
Yardim edenden zarar gelmez denilesi erkektir. Ama bayanlarin yemek yapmasi daha makbuldur.
Bizim ki sadece çorbayı karıştırma aşamasında yavaş yavaş , ürkütmemek lazım
arada sırada yapıyorsa romantik, her zaman yapıyorsa kılıbık erkektir.
aç kalmış erkektir.
üstü çıplak sadece önlük takmış, kotlu ve adonisliyse tadından yenmeyecek koca, şey pardon yemek.
üstü çıplak sadece önlük takmış, kotlu ve adonisliyse tadından yenmeyecek koca isteyen zat (temsili değil)

görsel
Eğer iki kişide çalışıyorsa hayat müşterek. Ne yani kadın hem çalışıp hem tüm ev ona mı kalacak ne biçim evlilik bu? Kadın yemeği adam salatayı yapar. Kadın evi süpürür erkek cam siler daha güçlü olduğu için pırıl pırıl yapar. Hem kadın cam silerken orası burası açılmaz. Taşfırın erkeği ayağına yatıyorsunuz, ama götünüzü kaldırmamak için her şeye razısınız.
yanlış tercih yapmış erkektir.

yemeği ben yapacaksam ne diye evlendim?
Kuvvetle muhtemel benimle evlenmiş erkektir. Aç kalınca mecbur tencereye tavaya sarılır, mutfak işine girer. Beraber sıfır bedeni görmek ümidiyle efenim.
evlilikte gündem olması bile gereksiz konudur. allah aşkına neden evleniyorsunuz? yemek, çamaşır, ütü için mi? bizim jenerasyonun hala evlilikten beklentisi bunlar mı?

iki insanın birbirini bulmasından daha öte ne olabilir ki, siz hangi anlamlar yüklüyorsunuz evliliğe?
Ne bekliyordunuzki koltukta yatarak göbeğini kasiyacaginimi?? Yoktur efendim öyle bi dünya sıyrılin hayal dünyasından.
devamlı değilse gayet normal erkektir. eşi çalışıyordur. kadın hizmetçi değil. ama devamlı erkek yapıyorsa o zaman erkek değildir.
mesleği aşçılık olan erkektir. *
(bkz: oktay usta)
(bkz: arda türkmen)
yapacan abi tabi şimdi ev işlerini erkekler yapıyor.
Olması gerekendir, eşi de çalışıyorsa bu işi sadece ona yüklemek kesinlikle yanlıştır, ayıptır.
Kadının ise eve para getirmesi mümkün olabilir.
bu işin erkeği kızı yok.
yemeği herkes yapabilir aynı şekilde yapamayadabilir. erkek kız ayrımı olmaksızın.
önemli olan yemeği yapabilmesinden ziyade yemeği yapmasıdır.
cicim ayı denilen süreci yaşayan erkektir.
Bazı erkeklere yemek yapmak çok yakisiyo.her zaman değil de arada bir yapmalı bence.ömrü onu seksi yapar
hamileyim dese inanırım.
en asil duyguların insanıdır.
güncel Önemli Başlıklar