bugün

bekarken kendisine baktığı gibi, evlendikten sonra da kendisine bakan ve bunu sadece eşi için değil kendisine olan saygısı sebebiyle gerçekleştiren, vücudunun belirli bölgelerini hacmen sabit tutabilen kadındır. takdire şayandır.
(bkz: ekşi olunca havaya girmeyen sözlük)
(bkz: not found)
esinin baska kadinlarla yatip kalkmasini onlemek amaciyla kendini formda tutan akilli kadin.
Kendine ve eşine gerçekten saygı duyan, "köprüyü geçene kadar" zihniyetini aşmış ve önemli olanın evlendikten sonrasının olduğunu kavramış olan kadındır.
(bkz: evlendikten sonra göbek büyüten erkekler)
evlilik öncesi ve sonrasında vücut şeklini ve formunu koruyan,yediklerine dikkat eden ideal eş modelidir.
gercek ten cok az görülen bi kadın tipidir ..varsa kızkardesine acil olarak yazılınması gerekir...
muhtemelen çalışan, henüz doğum yapmamış ya da taze evli kadın katagorisidir.
yüzde seksen türk değildir
rastlayan varsa beri gelsin denilen kadin tipi.
takdir edilesi bu yaratıkların nesillerinin tükendiği görülmektedir.
eşini mutlu edecek, spor yapan kadındır. spor spor spor.
(bkz: gabrielle solis)
kendisi evli ve de popo yapmamış bir bayandır, ve hatta kendinden 15 yaş küçük bahçivana bile çekici gelmektedir.
popoyu evlenmeden önce yeterince büyütmüş kadındır. ha tabii türkse bir ispanyol hatuından bahsediyorsak onun popo büyümez zaten. yapısı müsait değildir. velhasıl türk kadının poposu büyüktür. bana ne beaa ben bakmam popoya filan.
(bkz: iş kadını)
(bkz: evlenilecek kadın)
en asil duyguların insanıdır kesinlikle. *
(bkz: kıçının üstünde duramayan kadın)
evlendikten sonra insan anlıyor, hayat memat meselesi değilmiş, bir insanın popo çevresinin kosinüsü vb. estetik insanları hayvanlardan ayırır, doğrudur. ama hep sabittir, bir insanın içindeki güzelliğin inancına oranı ve eksik ruhlar yamanmaz hiçbir silikonla.
popo büyütmek zorunda olmayan kadın...
beni alan almış, satan satmış mantığına sahip olmayan kadındır, alnından öpülesidir.
kocasının göbeğini büyütmekten oh diyememiş kadın .sevmek için kusursuzluk arayanlar kusurları sevmeyi öğrenseler bu ne denir di?
sabah koşularında kocasına eşlik eden kadındır.
evlendikten sonra tek eli göbeğinde pijamasıyla salonun ortasında "karı kalk çay koy" diyen türk erkeği ne kadar gerçekse o kadar gerçek olan kadın türü.

yahu hiç mi aynaya bakmaz bu erkekler diyesi gelir insanın.

-çok kilo aldın be az zayıfla.
+ sen kendıne bak bey
- benim sınırım var 110 oldum mu rejıme başlarım.
+%&//(????
Nasıl olsa evlendim bundan sonra koyver gitsin demeyen hatun modelidir. Ya spor yapar ya da yediğine içtiğine önem veren kişidir eli öpülesidir.
güncel Önemli Başlıklar