1. 1.
    En korktuğum şeylerden bir tanesidir. Mesela evlendin ama eşinle muhabbet kuramıyorsunuz ya da ne bileyim iletişim sorununuz var. Karakterler uyuşmuyor. işte o an ben yaşayamam.

Görücü usulüne hayır.
    10 -9 ... kale3112
  2. 2.
    Istediğin kadar aşkla evlen kaçınılmaz sondur. Bir noktadan sonra konuşulacaklar azalır belki bi noktada biter. Önemli olan o sessizlikte de birbirini anlamak ve mutlu olmak. Ne bekliyosunuz ki onlarca sene her akşam aynı heyecanla deliler gibi sohbet muhabbet etmeyi mi. Üzgünüm öyle bir dünya yok.
    12 ... felisdomesticus
  3. 3.
    Doğru ilk dönem heyacanı biter iki tarafta birbirine alışır herşey sıradanlaşır bu zaten normal olan.ama ortak hobileriniz varsa yaşam şekliniz birse daha farklı olabilir.
    6 ... kalahari 1
  4. 4.
    Evliliğe dair en korkutucu şeylerden biridir.
    6 ... yazarim bilirsin
  5. 5.
    kadının kendini güncellememesinden kaynaklanan sorundur. o , son cumhurbaşkanının halen celal bayar olduğunu sanmaktadır.
    8 -6 ... teflon
  6. 6.
    Benim gibi sorunlu insanlar için daha bir problemdir. Ya ben odam bile ayrı olsun isteyen bir insanım, yeri gelir yemek yapacak halim olmaz falan vesaire. Napıcam ben ya. En iyisi bekar kalmak.
    3 -2 ... ruhsal enfeksiyon
  7. 7.
    Allah’tan Cep telefonu var.
    2 ... judas
  8. 8.
    Mesele zaten birlikte rahatsız olmadan susabildiğiniz kişiyi bulmaktır.
    Onunlayken bile tek başınaymış gibi hissetmek pAha biçilmez bir duygudur.
    4 ... ferdici
  9. 9.
    tecrübeyle sabittir. evlenmeden once efsane muhabbet donup hersey gulluk gulistanlik olup sonrasinda elden telefon dusmeyen , ince ruhlu kadını oto tamirciye dônüştüren durumdur.
    5 -1 ... hipotalamusumkayip
  10. 10.
    Kesinlikle katıldığımdır..

Ama burada sorun kadından kaynaklıdır...
    Erkek her zaman kendini günceller.. Gelişmelere açıktır..
    Kadın çocuğum evim kocam ailem 4 lemesinden dışarı çıkamaz..
    Kendisini bir kutuya kilitler..
    5 -4 ... gezdimgordumyenildim