1. 1.
    hangi kafa yaşadığını merak ettiğim ve uçuk kafasını yaşamak istediğim kadındır.
    anlayamıyorum gerçekten. diplomanızı evinize asmak için mi okuyorsunuz? bu kadar emeğe zahmete yazık değil mi? siz evliliği pembe dizilerdeki gibi romantizm ve sadakat dolu geçeceğini mi sanıyorsunuz?
    kocanızın olası kötü özelliğine (aldatma, şiddet vs) karşı mesleğinizi elinizde tutmak elzemdir. ama yok ben beni aldatan kocişimi sunumlu yemekler hazırlayarak beklerim derseniz siz bilirsiniz.

efendi,dürüst, ahlaklı erkekler 500lü 1000li yıllarda kaldı şimdikiler anca pislik peşinde.
    5 -2 ... essy
  2. 2.
    Mesleğini bırakmamış, sadece meslek değiştirmiştir.

(bkz: Ev hanımı)

Ev hanımları da maaş almalı bence.
    -1 ... dertler derya olmus
  3. 3.
    isteyenin istediğini yapabileceğini,
    Herkesi bir rahat bıraksak anlayacağız da işte kafamızı böyle konulara yorunca, sağlıklı düşünemiyoruz.
    ... rosadolujoee
  4. 4.
    Toplum tarafından kabul görmüş öğretmen doktor avukat gibi mesleği yoksa tabiki bırakacaktır.
    Zaten diğer türlüsu iş olmuş oluyor

Maaşı az , çalışması çok ilerlemesi yok vs vs.
    Öyle işte az parayla çalışıp kocanın eline para sayacağına evde oturmayı tercih etmiş akıllı kadındır.
    Barınma , yemek ihtiyacı ve seksi yapılan bir kadın daha ne şeyime çalışmak ister ki? Hem de az paraya?
    Asgari ücret alan kadın çalışmasın.
    7 binden yukarı para kazanan kadın da zaten mesleğini - iş değil - bırakmaz zaten.
    Keza emek vermiştir.
    1 ... las amores son mentiras