1. 1.
  alan almış satan şatmış mantıksızlıgını mantık sanan hatta güden kadındır.
  2 ... panaromik
 2. 2.
  evliliği uzun sürmeyecek kadındır.
  1 ... kayrahan
 3. 3.
  göbeği çıkan, kilo almaya başlayan kadındır.
  ... pit10burda
 4. 4.
  aldatılınca kocasına kızma hakkı daha düşük olan kadındır.
  ... fromdarkness
 5. 5.
  kendince amacına ulaşmış kadının başarı sonrası rahatlama eylemidir..aldatılıncada butun erkekler aynı hani verdiğin sözler gibisinden modlara giren kadındır.
  ... yumuyum
 6. 6.
  evlenmeyen bilemez. bekar adam bu konuda iyi ahkam keser. sevgiliyken nedir ablamızın işi? güzel giyinmek,mis gibi kokmak, saç makyaj vs. nasıl olsa evde anne var. yemeğide yapar. çamaşırı da yıkar,ütüyü de yapar. ammaaa evlendikten sonra bu böyle midir? kadın kocasını mutlu etmek için yemekler yapar ( ne de olsa kalp- mide ilişkisi), aynı zamanda fişte ütü takılıdır. bu sırada makine de de yıkanmış çamaşırlar asılmayı beklemektedir. koşuşturur yani. çocuk konusuna hiç girmek istemiyorum. haliyle bunu bihter' in sabah kahvaltısına indiği vittirivizzik kıyafetlerle yapamaz heralde.
  1 -1 ... silte
 7. 7.
  kaportayı dağıtmıştır.
  ... engel
 8. 8.
  Saçına başına kılına özen göstermeyen Nasıl olsa Adamın tapusu bende çocuğuda koydum daha kendime baksam nolucak beni beğenmiş zaten kafasındaki kadındır. Aldatılmaya giden yolu açmıştır.
  1 ... prado
 9. 8.
  yanlış yapan kadındır. Aslında kendini salan erkek de yanlış yapar. Çok mu zor yaşlanana kadar ikinizin de bakımlı ve fit olması.
  1 ... slaven bilicin karizmasi