1. 1.
    Hatun bu entriyi okuyorsan senle ilgili örnek vermiyorum bak genel konuşuyorum, trip atmaya falan çalışma tepki bile vermem.
    ivmenin sürekli aşağı yönlü olduğu 10 senedir. Sonrasını konuşmaya gerek yok dibi görüyor 10 senede zaten. Sevgili zamanlarında bakımlı bir içim su olan türk kadını evlendiği ilk 1 2sene yine evlilik heyecanıyla kendine bakar. Ya sonra? Kilo alımı, bakımsızlık, kocasına karşı ilgisizlik başlar. Götü göbeği ayrı oynar bıyıklarını dahi almaya erinir. Bunu gören koca az ye ekmeği kes, spor yap biraz gibi telkinlerde bulunsa da kadın halen öküz gibi yemeye ve bakımsızlığa devam eder.seneler artınca koca halen din yakışıklı ve dinamikken kadın artık hiçbir çekiciliği kalmamış bir canlıya dönüşür. Adam bu saatten sonra yanlış işler yapmaya meyillidir. Bu yanlışlar hakkı değildir asıl yapması gereken boşamaktır. Böyle karıyla ömür mü geçer mk? Ben 40 yaşlarında makine gibi gezeyim sen gotünü kaldırma duba ol oh ne ala!
    2 -7 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    Kadınlar genelde ikinci çocuktan sonra kendini salmaya başlar çünkü. istisna olarak bazıları bu kategorinin dışındadır. Evlilik bence sabır ve birlikteliğin kutsallığıdır. Sonuçta çocuklarımın anasıdır o.
    6 ... kale3112
  3. 3.
    Sonra neden aldatıldım. Kaşınmışsın demekki.
    1 ... ktm li aynasiz
  4. 4.
    evliliğe dair çük burkan detaylardan biri.

kadınlar evlilikten kısa bir süre sonra bacı-kardeş olayına bağlıyor, hem fiziken hem de mental olarak evlilikten kopuyor. beklentileri farklı bir yöne kayıyor, annelik ve eş olma durumunu dengede götüremiyorlar.

boşanma ve aldatmaların altında yatan en büyük sebep bence bu.

kadın kadın olmaktan çıkıyor bir süre sonra.

özellikle çalışan, sürekli insanlarla iç içe olan bir kadın değil de ev hanımı ise bu süre çok daha kısalıyor.
    1 -2 ... lucius vorenuss
  5. 5.
    Ayıp hanımlar ayıp.

Halbuki türk erkekleri yaşlandıkça george clooney gibi oluyorlar.
    9 ... sari civciv
  6. 6.
    Ilk on senedeki erkeklerle karşılaştırdığımızda erkeklerin zararlı çıkacağı inceleme.
    3 ... felisdomesticus