bugün

dereyi geçtiler. ondandır
nede olsa evlendim artık gerek yok. sonrada kocam beni aldatıyor.
kendisine olan özsaygısını yitirmiş kadın.
evlenmeden önce her ne kadar iğrenç olsa hadi yine tamam derim de asıl evlendikten sonra yapması gereken ağdayı yapmaması çok şaşırtıcı bir durumdur belki evlendiği adamı sevmiyordur.
aslında ağda yapan kadındır ama erkekler ağdanın nasıl bir şey olduğunu bilmediklerinden dolayı kadını ağda yapmıyor zannederler.

ağda dediğiniz şey tüyleri belli bir seviyeye geldikten sonra alabilir. bu yüzden kadınlar tüylerin bir miktar uzamasını beklerler.
sevgililik döneminde tüylerin belli olduğu günlerde kadınlar, o bölgelerini kapatırlar ya da o dönemde sevgilileriyle buluşmayı istemezler. erkekler de sevgililik döneminde sevgililerinin 24 saat tüysüz olduklarını sanarlar.

ama işte evlilik döneminde bütün zamanınızı eşinizle birlikte geçirmek zorundasınızdır ve tüylerin çıkış döneminde eşinizden saklanma gibi bir şansınız yoktur. erkekler de azıcık tüy gördükleri zaman 'evlendikten sonra çok bakımsızlaştın, ağda yapmıyo musun sen' tarzında bu konularda cahilce konuşurlar.

oysa ki kadınlar nerde ne yapacağını, tüylerini ne zaman alacağını çok iyi bilirler ve evlendikten sonra da değişen kadının olduğunu düşünmüyorum.

bütün bu sorunların yaşanmaması için tek çare lazer epilasyon. artık bu devirdeki erkekler eskisi gibi anlayışlı olmadıkları için bu sorunun başka bir çaresinin olduğunu sanmıyorum.
umutsuz ev kadını olmaya mahkumdurlar.
Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyen erkek gibidir.
lazer yaptırmış kadındır, ya da lazer yaptırmamış kezbandır.
rahatlamıştır, kocayı kafalamıştır daha ağdaya gerek duymaz. (bkz: kokar o kokar)
döveceksin bunları döveceksin. şaka bir yana kadına el kalkmaz da bunlar hakediyor.*
evlenince iki tarafta birbirine benzer derler, bu başlıkta bu teoriye bir örnektir kanımca.
Gecen gun otobuste denk geldim boyle bir kadina. "Tanrim" dedim once, sonra kocasini da gordum ve kadina tam olarak hak vermis olmasam da onu anladim sanki biraz.

5 kisi bindi otobuse. 3 cocuk, kadin ve erkek. Kadin benim solumdaki koltuga oturdu. Pantalonu vardi. Oturunca dogal olarak bacagindan bir bolum gorundu. Benim gozumun orada ne isi varsa artik, kaydi gozum ve gormus bulundum. Aslinda kadinin bakimsiz goruntusu dikkatimi cekmisti. Yani ne biliyim kadin guzel bir varlik ve bakimli olup daha da guzel olsunlar istiyorum. Neyse ben kadinin bacagindaki -kesinlikle abartmiyorum- 1 santime yakin uzunluktaki simsiyah ve gür killarini gordum. Tovbeler olsun, boyle kadin mi olur dedim. Sonra birlikte bindikleri adama baktim goz ucu ile. (Cocuklar anne baba filan diyorlar bu arada) adam da gayet bakimsizdi. Sonra "boyle g.te boyle y.rak" diye dusunup kitabimi okumaya devam ettim.
Hakim bu tip durumlarda tek celsede boşar sizi.nerden mi biliyorum.

Şaka len şaka hiç evlenmedim ama bunun doğru olduğuna eminim.kesin bilgi yayın.
Koca parası ile lazer yaptirmistir.
(bkz: köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek)
sir ağda, şeker ağda.
kim yapmaz ki bu çağda.
kullanmayan mı kaldı ?
kim bilir hangi dağda.