bugün

agzi yuzu dagitilasidir.
nerdeydi ulan aklin?!!!
erkekse açık kapı arıyordur.
yıldızlı bakınız vermeyi öğrenmem gerekiyormuş editi.
yatakta aradığını bulamadığına işarettir.
ayrıca malın da tekidir.
her gece aynı yemeği yemekten sıkılmıştır.
evlendikten sonra arayabilecek bir sevgilisi olacak birey işidir. Mümkün mertebe uzak durulmalı bu aşk üçgeninden.
Madem evleniyorsun, yeni bir adım atmışsın ulan avanak niye yeni numara almıyorsun? Bu olaylara sebebiyet vermeye hazırlıklı diye düşünüyorum. çiçeği burnunda gelin/damat..
bende anlama kıtlığı var sanırım. şimdi tanım yapacağım da kişi evleniyor sonra onu eski sevgilisi mi arıyor, yoksa evlenen kişi eski sevgilisini mi arıyor onu anlayamadım. her halükarda arayan kişi orospu çocuğudur diye bir tanım işi kurtarıyor ama neyse.
kendi isteğiyle ayrıldıkta sonra bıraktığı sevgilisinin başkalarıyla konuşmasını gördükten sonra tekrar arayıp soran eski sevgiliyle aynı familyadan olandır.
hem evlendiyse hem de hala sevgili sıfatına sahipse yani ex değilse ortada karmaşık bir durum olduğu aşikardır.
(bkz: hem kocası hem sevgilisi olan kadın)
(bkz: koy götüne rahvan gitsin)
aşk geometrisinin fitini ateşlemeye çalışır.
yasak ilişkileri seven hatundur. istediğini vermek gerekir.
yarak hastasıdır. (bkz: kısa ve net)
piçliğinden arıyordur.
siktiğimin orospu çocukları, olmaz olasıca olandır.
tebrik etmek için arayan eski sevgilidir. kendi de evlendiyse artık çiftler buluşması yapabilir, dörtlü şekilde tatile gidebilirsiniz.
uzak durmak gerekir.yok uzak durmanıza engel oluyorsa bir poşet alarak bir kapı arkasında 10 dakika ayrılabilir.*
evlendikten sonra arayan "eski" sevgili demek daha doğru olsa gerek.*
arayıp kahve içmeye geliyorum diyip telefonu çat diye kapatmış sevgilidir.

lan iyi de ya bende evliysem...
kesin dost hayatı yaşamak istiyordur. artık gerisi aranan sevgiliye kalmış. ikinciliğe razıysa yolu açıkolsun
kemikleriniz sızlayana kadar acıtan eski sevgilidir.yaşadım.ayrıldıktan üç ay sonra evlenmiş ve o arada beni aramıştı,telefonda konuşmuştuk,söylememişti evleneceğini.sonra bir gün parmağında yüzük vardı,evlenmişti.beni aldattığını sanmıyorum ama hızlı olduğuna eminim.hala yer yer arıyor,arkadaşlarım aracılığı ile ulaşmaya çalışıyor.çok ilginç,ufacık bir zayıflıkta eşini aldatan bir adamın sevgilisi olma riskini hissetmek bile çok çirkin.hayatımda yaşadığım en büyük travmalardandır.bu da böyle bir anım. *
sanki bekarmişsin gibi davranir. Evli olmadığı için evli insanın davranış kalıplarından habersizdir. Buluşma yeri falan söyler. Gelmem icin israr eder. iş için geldiğini 2 gün sonra gideceğini anlatır. Gelmişken seni de göreyim der. Sen ise evli, hamile falansındır. Ya da bebeğin 6 aylıktır.Ayrica evlendikten sonra eski sevgiliyle buluşulmaz. Hayir yani ne konusacaksin. Kırıtıp eski anıların üstünden mi geçeceksin. Tekmeyi basmışım işte taa o zaman daha ne istiyosun? Benden başka görecek kimsen yok mu canım? Evlenememiş de zaten.
güncel Önemli Başlıklar