1. 34.
    (bkz: akbaba)
    8 ... darked
  2. 33.
    Bana akrabalar diyor çalıştığımız kişiler diyor arkadaşlar diyor amk demeyen sadece yeğenlerim vardı onlarda evlende sana misafirliğe geliyim dayı diyor.
    2 ... beyaz baretli mehmet aga
  3. 32.
    geçimini kendi karşılayacak sanki.
    sanki evlen artık dediği kişiye ev almış, aldığı evin içini dayayıp döşemiş, kapıya gıcır gıcır bir araba çekmiş, banka hesabına da hatırı sayılır bir para yatırıp güzel bir iş vermişte "evlen artık" diyor.

ya iyi ki dedin evlen diye. yoksa hiç aklımıza gelmiyordu evlenmek falan. biz de diyorduk ulan bir eksiklik var ama nedir bu diye.
    2 ... vasat bir yazar
  4. 31.
    Bizimkiler benden umudu kesti sanırım hiçbir şey demiyorlar. Hayır kafamıza göre birini bulduk da biz mi evlenmedik nedir?
    4 ... hepbirsonbahar
  5. 30.
    Ağzından çıkanı kulakları duymayan salak akrabadır.

Gezip tozmak varken kim evlenir.
    3 ... kara erik habbesi
  6. 29.
    Hadi, sırılsıklam aşık oldum ve askerlik yapmayan kezban bir kızla evlenmeyi kabul ettim veya öyle bir aptallık yaptım. Düğün masrafları, doğacak çocuğun masrafı, boşanırsan nafaka derdi. Bunlara sponsor olurlarsa neden olmasın.
    1 ... cikolatalidonut
  7. 28.
    Evlen diyince sanki gokten hemen kismet inecek amk. Gerçi teyzemler surekli soruyorlar gönül işlerimi ama yok yani. Kız kuzenim 4 yıllık sevgilisi ile sonunda evlendi.
    Kız kuzenimin kardeşinin 5 yıllık ilişkisi var 2 yıla kadar onlarda artık adını koyar ilerisi için.
    Ben daha birini bulacağım daaaa tanisacagizzz daaa sonra iş ciddiyete binecek aileleri tanistiracagiz daaaa ohooo ölme eşeğim ölme. Ben herhalde sap devam ederim gibi geliyor hayatıma.
    3 ... duygusuz adam
  8. 27.
    “Keşke akrabalarımızı seçebilseydik” dedirten akraba.
    5 ... kirmizilikadin
  9. 26.
    La boşver evlenip napacan.
    Evlenince ne oluyormuş sanki.
    2 ... promer
  10. 25.
    sanki herkes sıraya girmişte gel beni seç diye karpuz gibi bekliyor. gerizekalı akraba. malın önde gideni akrabadır.
    ... hastavilla