bugün

O anca akbabadir. Cileden cıkana kadar basinizda bekler.
Kocasından boşanmasını bekliyorum diye cevap verdiğim durundur.
çocuklarıma sen mi bakacaksın denilmesi gereken akrabadır bizim türk milletinde milletin işine karışma çok var bu gençlik dönemlerinde okulla notla başlar büyüyünce de evlilik olur sanane arkadaşım sanane.
Bu bir teklif mi diye karşılık verilerek savuştırulabilir.
halbuki çocuğu mutsuz bir evlilik yapmış, boşanmanın eşiğine gelmiş akrabadır. kendi gönyesini doğrultamazken başkalarına karışır.
Gereksiz bir şekilde başkalarının işine burnunu sokan tip olabilir.
Düğün görmek isteyen kendi evlensin diye lafı geçirdiğimden artık cesaret edemeyen akrabadır.
Yaz boyu ardı arkası kesilmeyen akrabaydı, ay hayır sanki evde kaldım. Sizinkiler erken evleniyor, bende problem yok da diyemedim tabi. Yaka silktirir yaka.
Anneannedir. Allah korusun o günü görememekten korkuyor ve bir an önce gerçekleşmesi için her duasında torunlarına bir kısmet diliyor. Başkası yapsa sinir olunur da böylesine masum istenince olsun be diyorsun tontiktir ister.
Sana ne amk diye cevap verilmesi gereken akrabadır.
düğünlerde beliren akrabalardır. Sana uygun bir tanıdığı da vardır istisnasız hepsinin. Gereksiz işlerle uğraşmak Türk insanı hobisi sadece. Evli insanların etrafındaki herkesi evlendirmeyi kendine borç bilmesine katlanamıyorum. Bir de gelinin arkadaşları ile damadın arkadaşlarını birbirine eşleştirmek var yine aynı insanların hobisi. Ya seni evlenecek insan bulamayacak kadar beceriksiz hissediyor ya da ruh hastası.
yakın bir arkadaşımın düğününde arkadaşımın teyzesi damadın arkadaşlarını dansa kaldırıp sonra "Aaa bak kızlar da yalnız hadi bakalım" diyerek hem çocukları hem bizi utandırmışlığı var. Bunu yapan insanın ruh sağlığı hakkında endişelenmek konusunda bence haklıyım.
Benim akrabalarım bana talip bulmaya da kalkıştılardı da beyim telepati gücüyle yaktı hepsini.
Devlet tarafından maaş ödenen akrabadır yıllardır süregelen bir politika bu devlet böyle teyzelere gençlere evlenmesi için psikolojik baskı yaptığı için maaş ödüyor üç çocuk politikasıyla paralel ilerleyen bir politika bu.
sizin türkiyedeki en çok gidilen benzin istasyonu gibi pompalamanızı kıskanıyordur.
istihbarat elemanıdır. organize halde çalışırlar.
" sen de öl artık" diye karşılık verilir. Ardından anne dayağı.
Vakti geldi derler kendine kız bakar gibi bakarlar. Kriter belirlemezler. Sonunda da hani benim gençliğim nerede. Siz bulun siz evlenin. Mantık evliliğinin sonu sarpa sarar.
çok şükür bende yoktur.
sanki herkes sıraya girmişte gel beni seç diye karpuz gibi bekliyor. gerizekalı akraba. malın önde gideni akrabadır.
La boşver evlenip napacan.
Evlenince ne oluyormuş sanki.
“Keşke akrabalarımızı seçebilseydik” dedirten akraba.
Ayağını denk alsınlar.
görsel
Gereksiz laf kalabalığı yapmaya çalışıyordur ona ne benden..
Akraba değil de akbaba okudum. Gerçi farkları yok ama...
Kalabalık bir ortamda söylenirse, anın vereceği hız ile sağlam bir laf sokun ortama göre. Soktuğunuz laf virüsten hızlı yayılacak ve bir daha kimse sizi rahatsız edemeyecek. Sahte gülücüklere gerek yok.