bugün

çocuğu olmayan bireylerin evlatlık edinme hakkını ruslardan yana kullanmasıdır. melez milletler doğurur .
kızın ergenliğinden itibaren kapıda bütün abazanların, otopark mafyası gibi elemanların birikmesidir. hergün baba beni ellediler, baba bana metrobüste baskı uyguladılar, beni tenhaya çektiler, laf attılar, ben istemedim onlar zorladılar gibi türk babasınını katil edici sözlerin sürekli duyulmasıdır.
(bkz: ensest)
rusların hepsini güzellik tanrıçası sanan ve her sarışını yada güzel kadını rus sanan zihniyetin yanlış düşüncesidir...

hayatında edirne dışına çıkmamış insanlar bilmezler..birgün moskova yada st petersburg gibi şehirlere yolunuz düşerse görürsünüz o ''çok güzel'' kızları..genelde orta yaşlı,kilolu,beyaz tenli,solgun ve cesed gibi soğuktur rus kadınlarının çoğu..yaşlı nüfus giderek artmaktadır..hiç de öyle hayalinizdeki gibi biryer değil yani..

güzel kızların çok daha fazla olduğu isveç,norveç,italya ve brezilya varken ''rusya takıntısını'' anlamak çok zor..yani ''en güzel kızlar nerede'' diye sorsalar kesinlikle ''rusya'' demem..alakası yok çünkü..gidenler bilir..tabiiki rusya'da da güzel kızlar var..yok değil..ama ona bakarsanız türkiye'de de çok güzel kızlar var..yani güzel heryerde var..bu rusya'ya has bir durum değil..
güncel Önemli Başlıklar