1. 1.
    Malum Sonun yavaş yavaş geldiğini hissedince aslında umursamamaktan ziyade soğumaktan gelen histir. Evet eşimle tanıştım tanışalı eşimi kabullenememeleri gibi birde sürekli huzursuzluk eşimle aramda problemler yaşamam kadar bir ton yıpratıcı olay yaşattılar. inanın teörörün en azgın zamanı şırnaktaydım ve şu son 2 seneye kadar sırf ailevi problemlerden dolayı şırnağı arar olmuştun. Ne zaman ki 3 kişilik aileme karışma fırsatı verdirmedim o zaman yoluna girdi etraf. Sürekli kötü evlat istenilen oğul olamadığımdan huzursuzluklar 2 senedir en azından beni etkileyecek şekilde devam ede geldi. Ve mutlu son dün evlatlıktan reddedildim. Onların istediği gibi olmadık diye. insan umursamaz mı annen ve baban yok artık diye bir mesahla reddedildim ve içim nasıl soğuduysa sadece bir paket sigara içecek kadar gerildim belki de sigara içmeye bahane ettim o kadar bile umrumda olmadı. O söylediklerinden sonra zaten geri dönüşü yok hibçir şeyin. Hadi ben yine anne babadır der affederim ama ne torunu ne gelini asla göremeyeceksiniz.
    4 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    şu an tamamen bulunduğum durumdur, biraz üzer sonra umursamaz olursanız
    2 ... uprightpentacl
  3. 3.
    Sanırım benimde yolum böyle olucak herşeyine karışmalar boş beleş konuşmaları seni artık hep suçlu bulmaları

flan.
    1 ... inleyenbeygir