1. 85.
    Sevinirdim.
    ... cingirakli yilan
  2. 84.
    eğer böyle bi durum varsa gerçekten umursamazdım. çocukken insan üzülebilir ama büyüyünce üzülmez. şu an 22 yaşındayım biyolojik annemle babam hayattalarsa benimle konuşmalarını isterdim. neden beni evlatlık verdiklerini sorardım.
    ... sebebi cok
  3. 83.
    şu anda kırmızı oda dizisi içindeki bir danışan karakteri vesilesiyle sorgulanan bir mevzu.
    ... usualsuspects
  4. 83.
    Kendilerini Anne Baba olarak tanıtan o şahısların ellerinden öperdim. Evlatlık edinip, üniversite mezunu yetiştirdiler. Hayatımı onlara borçluyum.

Kısacası pek fazla bişey değişmezdi. Bir anneyi anne yapan kan bağı değil, merhametdir. Bir babayı baba yapan genetiği değil, çocuklarının arkasında durmasıdır.

Eğer benim biyolojik velilerim bunları yapamıyorlarsa zaten ne annem, ne de babamdırlar.
    ... game of thrones taki kerhaneci
  5. 81.
    Gelmişim 30 yaşıma napayım... Aynen devam.
    Asıl aileme gelince sıradaki şarkıyı onlara armağan ediyorum.
    (bkz: aramam sormam bir daha)
    1 ... nuribeyebirun
  6. 80.
    Cevabı kolay soru. Mirastan mahrum bırakılmamak için olay çıkarmazdım. Bu kadar da net söylüyorum.

Kim bilir ne berbat bir ana babanın ardından mis gibi bir aileye düşmüşüm, evlatlıklarını böyle sevmişler, kollamışlar. Daha ne. Biyolojik anne babamı ise bir kez görmek için gizlice uğraşırdım ama. Her şeyi deneyimlemezsem olmaz ben.
    3 -1 ... antimatter
  7. 79.
    HANGi AiLEMiN MADDi DURUMU DAHA iYiYSE ONA YANLARIM.
    2 ... bik bik
  8. 77.
    Hiç şaşırmazdım.
    ... exadious
  9. 76.
    Annem abimle benim aramda öyle ayrım yapıyor ki evlatlık olduğumdan neredeyse emin gibiyim ama gerçek ailemi aramaya hiç halim yok. Bazen soruyorum zaten bak evlatlıksam ve Zengin bir aileyse bende travma falan olmaz nolur söyle diyorum, tövbe tövbe diyip kafasını çeviriyor. Bilemiyorum yine de, şüphelerim var.
    5 ... cupcake jemma
  10. 75.
    bi halt yapmazdım. gerçek ailemi bulabilirsem bulur gider gelirdim arada.
    ... oguzhandroid