1. 32.
    (bkz: Bilemiyorum altan)

Eğer eski ailem beni terlemişse kesinlikle onları aramazdım. bunalıma girme ihtimalim yüksek. Artık Hiç bir şey eskisi gibi olmaz ama Aileme nankörlük etmem. Sonuçta benim bir yerlere gelebilmem için emek vermişler. Ayrıca sevgisiz büyütmediler beni.

Aslımda Beni evlatlık alma ihtimalleri çok düşük çünkü biyolojik olarak anneme çok benziyorum. Hatta bunu onun gençlik fotoğraflardan teyit edebiliyorum ama belki beni akrabadan filan aldılarsa tabi onun garantisi yok yani.
    1 ... perle du desert
  2. 33.
    Aileyi bulup neden bıraktıklarını sorardım. Sebebine göre de hareket ederdim.
    ... redlover
  3. 34.
    annemden nefret ettiğim için sevinirdim doğrusu.
    ... ibni maymun
  4. 35.
    Seçe seçe böylesini mi seçtiniz derim.
    1 ... locke
  5. 36.
    ulan hiçte çaktırmıyorsunuz derdim.
    4 -1 ... ornitorenk60
  6. 37.
    Gerçek ailemi aramaya koyulurdum.
    2 -3 ... kopstar
  7. 38.
    Aile falan aramazdım. Nasılsa gerçek ailemi de bırakıp gideceğim. Aile kavramı ters bana. Sorunlu benim ben. Suçu kimseye atmaya gerek yok.
    3 -1 ... promer
  8. 39.
    çocukluğum bir gün bu gerçeği söyleyecekler bende gerçek ailemi bulacağım umuduyla geçti amk * sonra baktım kimseden ses soluk yok inandım gerçek ailemin yanında olduğuma

22 yaşında ev arkadaşımla müzik eşliğinde muhabbet ederken öğrendim ki o da yıllardır bu gerçeği öğrenmeyi bekliyormuş, bunun hayalini kuruyormuş *

iki loser bulmuş tam kendini diye düşünmüştüm * sonra ayrıldık.

şaka bi yana annemi çok seviyorum ya. çok iyi çok güçlü bir insanmış.
    1 ... turkuaz haykiris
  9. 40.
    inanmazdım annemin klonu gibiyim velev ki oldu aile falan aramazdım hayatımda bir şey değişmemiş gibi devam ederdim.
    -1 ... yagmurun rengi
  10. 41.
    Hadi onlar istememiş anlarım siz istemiyorsanız neden aldınız hadi hepsi tamam da Ala ala beni mi aldınız der ehsjksa diye gülerdim.
    3 ... silahseslerivegece