bugün

Birkaç gün sürecek büyük şok hafiflediğinde gerçek aileyi bulma telaşı sarar herhalde.
(bkz: altıma sıçardım)

Şaka bir yana, çok da şaşırmazdım. Hatta "biliyordum" derdim.
Biyolojik ailemi arardım.
küçük emrah moduna girip inşaat köşelerinde üstüm başım toz toprak ekmek kemirirdim.

görsel
Şükür duası eder, evi terk ederdim. Evet
Tahmin etmiştim zaten derim.hayatımı yaşamaya devam ederim.
biyolojik annemi ve babamı merak ederdim herhalde, aileme sorardım. ama şu zamana kadar beni kendi çocukları gibi büyüttükleri için onlara da minnet eder ve onların beni sevdiği gibi yine ailemi sevmeye devam ederdim.
size ayrilan surenin sonuna geldik diyip yapiminda emegi gecenleri aramaya baslardim.
Asil ailede fakirdir bi beklenti yok bende.
valla beni besleyip bakıp büyüten, el üstünde tutan, yedirip içirip okutan bir ailem varsa niye arayayım? anne baba eksikliği çekmeden, yediğim önünde yemediğim arkamda iyi bir aile yuvasında büyümüş, beni başkasına verecek kadar benden vazgeçmiş aileyi arasam ne olacak, arayıp bulduktan sonra ne olacak? hadi hayatta her şey başa gelebilir, mecbur kalmıştır vermiştir ya da başkası kaçırıp vermiştir diyelim, bir aile zaten çocuk sahibi olamayıp evlatlık alma yoluna başvurduysa gelen çocuk da kıymetli olur, gözü gibi bakarlar çocuğa. ben aramam şahsen. bulsam da doğuran değil büyüten ailedir, emek veren ailedir, beni evlatlık alanları anne baba bilmeye devam ederim. vefa bir kere.
annemi sakinleştirirdim.
buna en çok o mutlu olurdu.
gerçek anne babamın kim olduğunu öğrenmek isterdim.
Pek şaşırmazdım sanırım. Yoksa bu kadar farklılığın bir açıklaması olamaz.
Yaptığım şımarıklıklar için utanır özür dilerdim.
"Yoğamınaaaa" der ve çeker giderdim.
(bkz: Bilemiyorum altan)

Eğer eski ailem beni terlemişse kesinlikle onları aramazdım. bunalıma girme ihtimalim yüksek. Artık Hiç bir şey eskisi gibi olmaz ama Aileme nankörlük etmem. Sonuçta benim bir yerlere gelebilmem için emek vermişler. Ayrıca sevgisiz büyütmediler beni.

Aslımda Beni evlatlık alma ihtimalleri çok düşük çünkü biyolojik olarak anneme çok benziyorum. Hatta bunu onun gençlik fotoğraflardan teyit edebiliyorum ama belki beni akrabadan filan aldılarsa tabi onun garantisi yok yani.
Seçe seçe böylesini mi seçtiniz derim.
Aile falan aramazdım. Nasılsa gerçek ailemi de bırakıp gideceğim. Aile kavramı ters bana. Sorunlu benim ben. Suçu kimseye atmaya gerek yok.
çocukluğum bir gün bu gerçeği söyleyecekler bende gerçek ailemi bulacağım umuduyla geçti amk * sonra baktım kimseden ses soluk yok inandım gerçek ailemin yanında olduğuma

22 yaşında ev arkadaşımla müzik eşliğinde muhabbet ederken öğrendim ki o da yıllardır bu gerçeği öğrenmeyi bekliyormuş, bunun hayalini kuruyormuş *

iki loser bulmuş tam kendini diye düşünmüştüm * sonra ayrıldık.

şaka bi yana annemi çok seviyorum ya. çok iyi çok güçlü bir insanmış.
Hadi onlar istememiş anlarım siz istemiyorsanız neden aldınız hadi hepsi tamam da Ala ala beni mi aldınız der ehsjksa diye gülerdim.
hayatımdaki tek gerçek de yalanmış der ağlarım. bir yere de gitmem. annem biyolojik annem değilse bile, benim için tek anne o olacak sonsuza dek.
Gerçek ailem sikimde olmaz ve ne kadar şanslı olduğumu düşünürdüm. içimde gram eziklik olmazdı. Annemi babamı daha çok severdim.
- n'aaayııır, n'olamaaaaz der ve kıçımın üzerine otururum.
bir soru cümlesi.

şahsen tepki vermezdim zira bu kadar zengin bir aile beni seçtiyse ne mutlu bana. *
biyolojik ailemi aramaya başlardım.