bugün

candir cumlemize nasip olsun , insan kurban olur boyle bir evlada .
evladıyla birlikte bira içen baba tarafından 1"iyi bok yiyon" diye eleştirilen babadır.
Sözde gerici yobaz babadır, sahte su solcularına göre, mükafatı elbette olacak olandır.
çocuğun din ile ilgili sorularında çileden çıkması olası babadır. yerine göre iki tane de patlatıverir.

ki bundandır dünyaca ünlü ateistler hep ama hep mutaassıp ve dinibütün ailelerin çocuklarıdır.
ayrıca gavat olma ihtimali vardır.
çileden çıkma olsalığı, çileden çıkmama olsalığından kat kat düşüktür. öyle olmasaydı oğlunun namaz kılmamasını da önemsemezdi zaten. babam bir kere olsun çileden çıkmadı mesela. ben hep ondan öğrenmişimdir, duymuşumdur bilmem gerekenleri. çatır çatır sorular da sormuş, cevaplarını da almıştım.
gene de gavat olma ihtimali vardır.
asla ve asla gavat falan değildir. çocuğuna iyi örnek olan babadır, elinde rakı şişesi yerine kur'an tutar. oğlu ile aynı masada rakı bardağı tokuşturan babadan, bin kat daha akıllı karakterli ve namusludur.

mutlaka bu entry ateistler ve içki düşkünleri tarafından eksilenecektir.
ama tekrarlıyorum gavat olma ihtimali vardır. isterse amuda kalkıp namaz kılsın, var işte.

gavattır diyen yok ağalar, ihtimali var sadece. ondan bile bu kadar rahatsız oluyorsunuz ama var ya bir gavat çıkarsa gavatoğlu ne gülerim heee...
şöyle bir görüntüdür. yarım yarım yarar.

http://www.youtube.com/watch?v=Mx9GNJlbKDw
oğlunu cumalara götüren, sahurda erkenden kalkıp masayı hazırlayıp sürpriz yapan, kandil gecesi evde kur'an-ı kerim okuyan, çocuklarını etrafına toplayıp efendimizi (s.a.v) anlatan baba ile aynı kişidir.

ileride evladımın babası olması arzu edilendir.
çok keyiflidir büyük ihtimalle. ileri de çocuğum olursa, allah nasip ederse, yapmak istediğimdir.
ego tatmini için oğluyla rakı bardağı tokuşturan babadan yeğdir.
Var böyle bir hayalimiz.
Evladına ibadet alışkanlığı kazandırmak isteyen bir babadır. Allah yaptığı iyiliğin karşılığını versin.
güncel Önemli Başlıklar