bugün

Bir Ebeveyn için en acı his.

Küçük bir umutla başladığım günü acı bir haber alarak kapattım maalesef. Bir tanıdığımızın ailecek denize gittiğini ve bunun bir faciayla sonuçlandığını öğrendim. Tanıdığımız Kıyıda eşi ve çocuklarıyla eğlenirken ani bir dalganın gelmesiyle iki kızını birden alıp gitmesinin sadece birkaç saniye sürdüğünü gözü yaşlı anlattı. O an küçük kızına ani bir refleks yapıp kolundan yakalayana kadar diğer kızı dalgaya sürüklenip gitmiş. Gözlerimin önünde kayboldu, ellerimden kayıp gitti diye anlatıyor. Sabah yaşanmış bu olay ve akşam 23:00 e kadar aramalar devam etmiş. fakat maalesef Kızından haber yok. Aramalara yarın devam edilmek üzere ara verilmiş. Bu saatten sonra bir mucize gerçekleşmezse kızının sağ kurtulma ihtimali yok. Muhtemelen gencecik yaşında hayatı son buldu ve maalesef bu ailesinin yanıbaşında gerçekleşti.

Hepimiz bir gün öleceğiz, bunun idrakında ve kabulündeyim. Beni üzen ailesinin ölene kadar o anı unutamayacak olması. Anne, baba, kardeş... Dayanması çok zor.

Dün buraya bir itirafta bulunmuştum, artık dayanacak gücüm kalmadı diye. Bugün derdimden utandım.

Edit: bunu siz beğenin diye yazmadım fakat niye eksilenir ki? Umarım bir gün yaşamazsınız.

Büdüt: maalesef kızın ölü bedenine ulaşıldı. Mekanı cennet olsun.