1. 1.
    gizli gay belirtisi taşıyan erkektir. ya da 65 yaşını aşmış sağlık durumlarıyla boğuşan bir erkektir. ya odur ya odur yani.
    1 -4 ... cinsiz tonik
  2. 2.
    Her işi, pahalı bile olsa ustasına yaptırmanın gerekliliğinden bahseden "Ekmeği ekmekçiye ver, bir ekmek de üste ver " atasözüne inanmıştır.
    1 ... tellal
  3. 3.
    "işi ehline bırakmak lazım,üç beş kuruş kar edicez diye evin anasını .ikmeyelim" diyen erkektir.
    3 ... erotikbrokoli
  4. 4.
    Bilmiyorsa boya yapmayı rezil etmektense evi boyacıya yaptırma konusunda benden tebrik alan insan .
    1 ... mavipatilikedi06
  5. 5.
    (bkz: cool erkek)
    ... lockstokandtwosmokingbarrels
  6. 6.
    evinin boya badanasından başka işi gücü olan erkektir.
    ... brokoli corbasi
  7. 7.
    bildiğin şeydir.
    2 -2 ... yasar ustaa
  8. 8.
    Boyacıyla ilişkisi vardır.
    1 -2 ... pich erkek
  9. 9.
    Ben yaptırıyorum.
    Bizim evi sürekli boya yapan bir usta var, Yaşar usta.
    Kendisi gay'dir ama ustalığı süperdir.
    O fırçayı boya tenelesine batırması, boya dökülmesin diye fırçayı silkerken ritmik hareketlerle kalçasını da kırıtması, duvarları, tavanları boyarken yaptığı zarif hareketler ve çıkardığı sesler efsanedir. Kendi gibi yumuşak fırçalar kullanır. işi bitince bahşiş olarak yanağını öptürür ve kapıdan çıkarken poposunu sıktırır.
    Bütün bu olumsuzluklarına rağmen efsane boyacıdır yaşar usta.
    7 -1 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  10. 10.
    Birkaç sene önce yaklaşık bin lira gibi bir para istemişlerdi. Vermem deyip kendim boyadım. 3 oda 1 salon, aralar, mutfak, banyo tavanlar derken burnumdan fitil fitil geldi o para.
    Ha, güzel boyadım. Mis gibi oldu ama bugün yine olsa boyarmıydım bilemiyorum.
    Boya yapmak zor iş.
    3 ... cold man