1. 1.
  ergenlikten henüz kurtulamamış ve hesabını silince yazdığı her şeyin yok hükmünde olacağını zanneden çocuklardır. bunlardan çok var burada. önce insanlar hakkında bazı iddialarda bulunuyorlar. iddiada bulundukları kişiler ispatlamasını isteyince sonunu düşünmeden nasıl olsa bana ulaşamaz diye açıktan küfür hakaret ediyorlar. en sonunda karşısındaki insanın sabrı taşıp gerekli yerlere şikayet edince ya hesaplarını siliyorlar ya mesaj yolu ile özür dileyip yalvarıyorlar yapma etme diye.

  buralar her ne kadar sanal dünyalar olsa bile ülkede az da olsa hala hukuk var ve bunu sağlayan yasal kurumlar var. altından kalkamayacağın şeyleri yazmayacaksın bu kadar basit. biz bilmiyor muyuz burada insanlara küfür etmeyi veya sevmediğimiz siyasetçilere, gruplara, kişilere hakaret etmeyi ? ancak her şeyden önce insana yakışan şeyler değil bunlar. üstüne başını ağrıtabilir burada yaptığın kişisel şovlar. yaşları artıp hayat tecrübeleri çoğalınca, üstlerine sorumluluklar yüklenince anlayacaklar bazı şeyleri. inşallah iş işten geçmemiş olur. neticede kirpi bile olsalar anneleri babaları pamuğum diye seviyor bunları. ailelerine yazık..
  19 -5 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  küfür, hakaret, nefret söylemciliğinin bir karakter ve zihniyet arızası olduğunun bilincinde olmayan ergen ve yetişkinlerin, polis, savcı, mahkeme gibi kurumlar üzerinden " ahlaklı " olmaları ne kadar acı ve üzücü.
  5 -1 ... eratosthenes
 3. 3.
  güldürmüştür. annesi kekini çayını verirken entry giren bebelerin başına gelir bunlar. hortumla dayak yemediyse bende götüm.
  7 ... kafam bir milyon
 4. 4.
  meydanı boş bulduğunu sanıp falana filana sallayan bir yazara müstehaktır. trollük yapmanın bile bir adabı var.
  3 ... deveran i dem
 5. 5.
  ona buna hakaret ederse olacağı bu. selim aşağı selim yukarı al sana şah ismail.
  1 ... timarli sipahi neferi
 6. 6.
  bir yandaştır.

  bunlardan başka ne beklenir ki...
  5 -2 ... rumeli71
 7. 7.
  (bkz: ehlihakikat)

  Birisi de bu. Bimer'e kallavi bir şikayet yapan arkadaş ekran görüntüsünü atmıştı bana. Şaka yapmıyorum; en az 3-5 yıl yatarı var. Keza 2 gün önce entrylerle birlikte sildi hesabını.

  Ama üzgünüm, adam ekran görüntüleriyle atmış dostum. Ergensiniz tamam da; 40 sefer anlattık burada başınıza gelecekleri.
  17 -3 ... alkolik oldum
 8. 8.
  (bkz: pazartesi neşesi)
  3 ... bozkurt toros
 9. 9.
  Cam arkasına gizlenip, sataşmayı, hakaret etmeyi, tüm değerlere saygısızlık etmeyi marifet sanıp, orgazm yaşayan kavanoz pehlivan yazar müsveddeleridir.

  Önce insan olmayı öğreneceksiniz, yazar olmak sonraki iş!

  Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir
  Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

  Not: yazar burda kötek kelimesini dayak değil, yaptırım anlamında kullanmıştır.
  Zira şiddete karşıdır.
  20 -3 ... zeytinyagli dolma kalem