bugün

ergenlikten henüz kurtulamamış ve hesabını silince yazdığı her şeyin yok hükmünde olacağını zanneden çocuklardır. bunlardan çok var burada. önce insanlar hakkında bazı iddialarda bulunuyorlar. iddiada bulundukları kişiler ispatlamasını isteyince sonunu düşünmeden nasıl olsa bana ulaşamaz diye açıktan küfür hakaret ediyorlar. en sonunda karşısındaki insanın sabrı taşıp gerekli yerlere şikayet edince ya hesaplarını siliyorlar ya mesaj yolu ile özür dileyip yalvarıyorlar yapma etme diye.

buralar her ne kadar sanal dünyalar olsa bile ülkede az da olsa hala hukuk var ve bunu sağlayan yasal kurumlar var. altından kalkamayacağın şeyleri yazmayacaksın bu kadar basit. biz bilmiyor muyuz burada insanlara küfür etmeyi veya sevmediğimiz siyasetçilere, gruplara, kişilere hakaret etmeyi ? ancak her şeyden önce insana yakışan şeyler değil bunlar. üstüne başını ağrıtabilir burada yaptığın kişisel şovlar. yaşları artıp hayat tecrübeleri çoğalınca, üstlerine sorumluluklar yüklenince anlayacaklar bazı şeyleri. inşallah iş işten geçmemiş olur. neticede kirpi bile olsalar anneleri babaları pamuğum diye seviyor bunları. ailelerine yazık..
küfür, hakaret, nefret söylemciliğinin bir karakter ve zihniyet arızası olduğunun bilincinde olmayan ergen ve yetişkinlerin, polis, savcı, mahkeme gibi kurumlar üzerinden " ahlaklı " olmaları ne kadar acı ve üzücü.
meydanı boş bulduğunu sanıp falana filana sallayan bir yazara müstehaktır. trollük yapmanın bile bir adabı var.
ona buna hakaret ederse olacağı bu. selim aşağı selim yukarı al sana şah ismail.
bir yandaştır.

bunlardan başka ne beklenir ki...
(bkz: ehlihakikat)

Birisi de bu. Bimer'e kallavi bir şikayet yapan arkadaş ekran görüntüsünü atmıştı bana. Şaka yapmıyorum; en az 3-5 yıl yatarı var. Keza 2 gün önce entrylerle birlikte sildi hesabını.

Ama üzgünüm, adam ekran görüntüleriyle atmış dostum. Ergensiniz tamam da; 40 sefer anlattık burada başınıza gelecekleri.
Cam arkasına gizlenip, sataşmayı, hakaret etmeyi, tüm değerlere saygısızlık etmeyi marifet sanıp, orgazm yaşayan kavanoz pehlivan yazar müsveddeleridir.

Önce insan olmayı öğreneceksiniz, yazar olmak sonraki iş!

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Not: yazar burda kötek kelimesini dayak değil, yaptırım anlamında kullanmıştır.
Zira şiddete karşıdır.
Hesabını silince yargılanmayacağını düşünen yazardır.
Eğer aileniz ile birlikte yaşıyorsanız Durumu onlara kıvırmadan anlatın.
Duruşma günü 2 saat önceden adliyede olun.
Alkolün etkisiyle entry girdiğinizi ve çok pişman olduğunuzu söyleyin.
Entry şikayet etmek çok rezilce bir şey. Bu kadar alıngansanız internete bile girmeyin.
sanal içinde birini şikayet edecek kadar yıkık olmak....
görsel
içerden bile yazarım amk.
bilgisayarı hacklenince fişi çeken insandan hallicedir.
kimseye hakaret etmeyin ne olursa olsun.

troll akp li terörist farketmez.

ben bir internet şirketine sövdüm bir şey olmadı ama kulağıma küpe oldu.
güncel Önemli Başlıklar