1. .
    ee tabii aile geniş bir aile değilse sorun yaratır. canınızı seviyorsanız dolaba saklanın, olmadı tamirci ayaklarına yatın.
    2 ... dick advocaat
  2. .
    baba - n'apıyorsunuz lan burada?!
    eleman - eeii.. efendim, bir açıklayayım müsaade e..
    baba - sıs la, fırlama! kim bu kızım? menemen mi yaptınız odada, ne bu koku?!
    kız - ee eih.. baba, bu çakar can, sınıftan arkadaşım, ders çalışıyoduk da..
    baba - haa, tamam. düğünden sonra çalışırsınız artık.
    5 ... preston
  3. .
    + ne oluyor burada?
    - baba açıklayabilirim!
    + gökte ararken evimde buldum.
    - nasıl yani?
    + hanım koş, sonunda bizim saftiriğe bir koca bulabildik.
    2 ... dick advocaat
  4. .
    babanın veya annenin suçu kızlarında aramaları gereken durumdur. erkeğin hiç bir suçu yoktur tamamen masum ve en saf duygularla gelmiştir eve, ama hayin ve azgın kız onu baştan çıkarıp kötü emellerine alet etmiştir.
    1 ... emreuzlar
  5. .
    aile'nin o talihsiz bebenin ağızına sıçması veya o çaresizin sadece ders çalışçaktık mazereti atıp bir an önce sıvışma psikolojisidir.
    ... legacy31
  6. .
    merhaba ben bayındırlık bakanlığından eviniz depreme dayanıklı mı değil mi diye kontrole gelmiştim. maaşallah beton gibi... baaay...
    minareyi çalıyorsanız kılıfı yanınızdan eksik etmemeniz gerektiğine işarettir.
    1 ... mukerrer
  7. .
    -......
    +......
    -....
    +...........
    (ve sonsuza kadar susarlar)
    3 ... krtzyn
  8. .
    gülünüz. en azından gülümseyiniz bari ortam yumuşasın.
    1 ... deepinthedeset
  9. .
    çok zorlu bir deneyimdir. kızın odasında basılırsınız o an yerin dibine girersiniz kızın annesi odadan çıkar kız yanınıza gelir ve öpmeye devam eder korkma daha kötü şekillerde de yakalanmıştım diye sizi teselli etmeye çalışır o an nasıl bir filmin içindeyim hatun kaşar anası desena apayrı aklım almadı.
    2 ... guneyk