1. 1.
  sürekli eve çağıran sevgili bayan ise yani siz erkekseniz, sevinçten mutluluktan izzet altınmeşe'den tappo rappo şarkısını söyleyebilirsiniz. gece sonu malum anlar kesin gelir, garanti. *
  1 ... burdaherseyvarmi
 2. 2.
  tersodur.
  -1 ... guzunamca
 3. 3.
  istekleri sadece bunla kalmayacak sevgili.karşısındaki ardından gelecek isteklere karşı kendini hazır ve nazır tutmalı ki artçı şoklar yaşamamlı.zaten her çağırdığında gidiyosa o da hazırdır.bize de aynı yastıkta kocasınlar demek düşer.
  ... apice a rassi
 4. 4.
  düşüncesi malum sevgilidir..
  ... cherry
 5. 4.
  sürekli davet ediyorsa düzenli bir ilişkisi olan, sevdiceğiyle kapışmadan duramayan kişidir. artık davetlere iki taraf da şaşırmıyordur.

  bak nasıl yakaladım ayrıntıyı. ulan zaten sürekli davet ediyor, niye tappo rappo söylesin adam her seferinde, gerzek mi bu?*
  2 -1 ... der meister
 6. 5.
  misafirperver oldugu sanılan sevgilidir. daha ne olsun, bunların hiç evlerine davet etmeyenlerii hatta sevgili bile olamayanları var. bunu da bulamayanlar var ya yaa.
  2 ... mintiminti
 7. 6.
  davet edilen her çağırılışında geliyorsa alan mutlu veren mutlu denilip üzerine yorum yapılmaması gereken sevgili.
  ... feniletilamin
 8. 7.
  kullanılmaktan korkan kızlarımızın korkulu rüyasıdır. sonuçta seks kadın cinsinin zevk almadığı, evde bakım (bkz: evlilik) karşılığı erkeğe verdiği bir hediyedir.
  1 ... david addison
 9. 8.
  evde sevgilisiyle kahve içmeyi seven kişidir. siz ne sanmıstınız? *
  ... damdaki deli
 10. 9.
  normaldir.
  otel odasına mı davet etseydi? evi varsa oraya davet eder pekala.

  bir de; temizlik yaptırmaya çalışıyordur. (bkz: öğrenci evi)
  2 ... filozofil