bugün

bu manyak tipler genelde arıza yaşlı teyzelerdir. en büyük hobileri sağdan soldan kedi bulup eve taşımaktır. içerde sayısız kedi vardır. kediler hızla çoğalmaya devam ederler. kedi kumu almak gibi bir adetleri olmadığından, ev kedi tuvaleti durumundadır. pis koku almış başını gitmiştir. evde hijyen kalmamıştır. şikayet durumunda da bu manyaklar cazgırlık yaparak, görevlilere engel olurlar falan filan.
bahar aylarında, sesten uyuyamayacak insandır. vallahi ben sokak kedilerinden uyuyamıyorum da, ona allah sabır versin.
baslıkta manyak değil de kişi falan denseydi daha iyi olurdu diye düşündüren durumdur. lakin o kişi benim teyzemdir.* eşini kaybettikten sonra bir ugras olması acısından, yalnızlıgın da etkisiyle evde 14 tane kedi beslemeye baslamıstır. baslarda bu kediler 2-3 adetken, gün geçtikçe arttı da arttı. ama o da üzüntüsünü, stresini bu yolla atıyor. kime ne zararı var?
(bkz: hor gorme garibi)
eğer eve alınan kediciklere düzgün yaşama imkanı sağlayabiliyorsa en güzel duygunun insanıdır. ancak manyakça güdülerini kediciklerin üzerinde gerçekleştiriyorsa ciddi bir arıza vardır. çevrede yaşayan diğer insanlar bu durumdan rahatsızsa önlem alınmalıdır.
(bkz: hayvan barınağı) *
istisnalar kaide bozmaz , sorunlu insanlardır , akli dengesi yerinde değildir birçoğunun , mahallelinin ihbarı ile evi belediye ekipleri tarafından boşaltılır ..
(bkz: ajda pekkan)dır.
insanlardan zamanında zarar görmeleri nedeniyle onlara güvenleri kalmamıştır. bu nedenle özellikle 50 yaşlarından sonra bazı kimselerde gereksiz ve anlamsız bir kedi sevgisi ortaya çıkar. bir kedi, iki kedi derken 10-15 kediyi bu insanların beslediğini görürsünüz. genellikle başka insanlar tarafından bu davranışları yadırganır. o kadar kediyi toplamak toplumca sevilmeyen bir davranıştır.

(bkz: niye sadece kedi)
(bkz: acilin ben maxfaktor uzmaniyim) *
(bkz: evinde insan besleyen kediler)*
kedi beslemeyi seven insandır. bence gereksizdir.
çok arkadaşı olmayan insandır.halamın 37 kedisi var.37 tane evde bi o kadar da dışarıda sitede var.dışarıdakiler yemek saatleri geldiğinde apartman kapısına toplanıyor.bekliyolar,yakında zile basmayı da öğrenecekler bence.evin içi tüy dolu ama çok sevimliler.