1. 1.
    bunların evleri ve üstbaşları çok pis hayvan boku kokar. hernedense bu kokuyu bu tipler alışkanlıktan mıdır nedendir bilinmez almazlar. hayvanlar götlerini kanape yatak sandalye falan heryere koyarlar.
    4 -7 ... erectus
  2. 2.
    her bakımdan düşüncesiz insanlardır. it ot besleyeceğine fakir doyur.
    1 -8 ... tamamdr
  3. 3.
    ne biliyonuz fakir beslemediğimizi. ulan insan besliyonda ne oluyor? ömrün boyu sırtında taşı bir defa indir senden kötüsü yok. hadi ordan hariçten gazel okuyup durmayın amk.
    6 ... tamam ulan sustum
  4. 4.
    garibanın birine para vermezler. bahaneleri hemen hazırdır "insanoğlu nankördür" hadi oradan hadi oradan.
    2 -3 ... erectus
  5. 5.
    tipler derken ? diye sordurtmustur.

birçok insandan daha çok insandır o tipler işte.
    2 -1 ... lostlands
  6. 6.
    evinde kedi veya köpek besleyen insandır. insandan daha çok hayvanlara değer verileceğini de bir kez daha anlatmıştır bu başlık.
    2 -1 ... depommesdeterre
  7. 7.
    bazılarının sokaktaki çocuğa iğrenerek baktığı ama kediye köpeğe servetini harcadığı tiplerdir.
    3 -3 ... meb55
  8. 8.
    bir zamanlar dahil olduğum grup. it besleyeceğine fakir doyur anlayışıyla da ne alakası olduğunu da anlayamamışımdır hiç bir zaman. yeri gelir fakire yardım yapılır, yeri gelir hayvan beslenir,bakılır. illa tek bir seçenek varmış gibi düşünülmesi komik.zamanında köpek beslemiş biri olarak çıkardığım en önemli sonuç ise, hayvanların hiçbir karşılık beklemeden ,ki bunu çoğu insan yapamaz, sonsuz sevgilerini sunması. bu sevgiyi tatmış biri, hayatının sonuna kadar hayvan sevgisini içinde barındırır.
    2 ... matruska
  9. 9.
    Yıllarca üç yaşındaki çocuk zekasına sahip canlılarla yaşayan tiplerdir.
    Şüphesiz ki bu durum kendi zeka seviyelerini de zamanla aşağı çeker.

Her şeyi geçtim köpeğin girdiği eve melek girmez.
    3 -18 ... arabali ruhsuz
  10. 10.
    Köpek konusunda yorum yapamam ama benim kedi bu sözlüğün yüzde 78'inden akıllı.
    16 ... serdarsl06