1. 1.
  evlerine melaikelerin girmemesini göze almış garip tiplerdir. mundar hayvana sevgi ve saygı gösterirler. sonra da müslümanım diye geçinirler. ancak islamiyette kedi hayvanının mundar olduğu belirtilmiştir. atalarımız bunları bizlere yüzyıllardır anlatırlar. dedem mesela beni her gece dizine alır "oğlum sen sen ol ileride sakın evinde kedi besleme mundar gidersin ahrete mazallah" diye öğütler verirdi. çok da haklıydı...
  10 -156 ... gecmis zaman olur ki
 2. 2.
  evinde iki ayaklı öküz besleyen insana göre daha müslümandır.
  68 -4 ... system error
 3. 3.
  peygamberimizin evinde kedi beslediğini ve kedileri ne kadar sevdiğini bilmeyenlerin düşüncesidir.
  69 -7 ... megafosfor
 4. 4.
  insanların, insanlıklarından yüzde yüz memnun olup, kendilerinden başka nefes alan hiç bir canlıya tahammülü olmadıklarının göstergesidir. meleklerin işi yok, hangi evde kedi var hangi evde kedi yok onu araştıracak.
  bir kediyi hastayken evine almanın, onu hayata bağlamanın, ilaçlarla tedavi etmenin, soğuklardan kazalardan koruyarak evinde bakmanın verdiği sevap ve huzur hiç bir şeyle kıyaslanamaz.
  varsın melek girmesin evime. zaten var bir tane. boynundaki kolyeyle şıngır şıngır sesler çıkartarak yürüyor. yeterince mutluluk veriyor.
  21 ... stajyer evlat
 5. 5.
  hz. muhammed s.a.v'de kedileri severdi. beslerdi. kedi mundar değil mübarek hayvandır. kedinin nankörlüğü, insana karşıdır. aslında insanın köpekten gördüğü yalakalığı kedinin yapmamasındandır. bir parça kemiğe kendini satmamasındandır. köpek gibi insanlara karşı yalaka değildir. zira birine köpeksin sen dediğiniz zamanki durumla kedisin sen dediğinizdeki durumu tahmin edebilirsiniz.

  ancak evde kedi beslenmesi elbette ki sağlık açısından; özellikle de evde küçük çocuk varsa; çok zararlıdır. sadece kedi değil her hayvanın evde beslenmesi sağlık açısından zararlı olabilir.

  (bkz: sıçıyor efendim durduramıyoruz)
  (bkz: kedi canını senin)
  edit: edit
  26 -6 ... mprivateturun
 6. 6.
  din adına yazıp milleti kandırmaya çalışan bir trollun tespiti. kedi islam dininde necis değildir. hatalı başlık.
  15 -2 ... silverring
 7. 7.
  kendisinin mart ayında kediler tarafından sevgi gösterisine maruz kalmasını dilediğim yazar düşüncesidir.
  6 ... overproject
 8. 8.
  normaldir çünkü evde kedi besliyor olması müslümanlığına şüphe düşürmez. islam dininde kesin hüküm, evcil hayvan konusunda, yalnızca köpek için verilmiştir. köpeğin bulunduğu yere melek girmez diye..

  kedi beslemede sakınca yoktur yalnızca temizliğine dikkat etmek gerekir. temizliği dikkat etmek için müslüman olmaya gerek yok, bu insan olmakla ilgili. kedinin işediği yerde namaz kılınmaz mesela ama bunun da kediyle ilgisi yok. halıya çocuğunuz da işese orayı temizlemeden namaz kılamazsınız..

  bilmeden konuşmayın, sonra ateistlere cahil diyorlar..
  7 ... kadrolu cikarci
 9. 9.
  kedi mundar değildir kedinin gezdiği yerde namaz kılınabilir, hayvanın ihtiyaçlarını giderebileceği kumu veya açık kapı bulun dışarı çıkarsa hiçbir sorun kalmaz.
  4 ... guneyk
 10. 10.
  Yaratılmış bütün canlıların kutsaliyetinin bilincinde olmayan öküzlerden çok daha güçlü bir tanrı inancına ve merhamete sahip insandır. iki ayaklı beyinsizlerden bunu kavramaları beklenemez tabi.
  2 ... rottenstern