bugün

Ey dostlar;
Yıl olmuş kaç teknoloji çagìndayız artık, anlıyorum tani yaşlı insanlarların evinde olmaması normal. Aslında bir tür aksesuar.

Bana göre utanç verici bir durum. Evinize bir misafir yada arkadaşınız geldiginde tv nizi gördügünde tüplü ıyy anlatırken şey oldum.

edit: 1000 TL paranız yoksa hiç yasamayın, hatta o kıymetli tùplü tv nizi verin hurdacıya.
Siz en iyisi radyo alın kaset calarlı olsun.
Hayırlı günler.

Evimde oldugu gibi plazma yı duvara caktırdım. Oh in numara tahminim paranız yok galiba ezik oldugunuz herhalinizden belli, çagdaş olun biraz.
Sistemin kölesi olmamış insanlardır. öz güvenleri çok yüksektir insanların kendileri hakkında ne düşündüğünü umursamazlar.

Bozulmamış, hala kullanılabilir bir eşyayı değiştirme gereği duymazlar, nitekim yeni alacakları da aynı işi yapacaktır.

Not: Tüplü televizyon kullanmıyorum.
1000 liraya alacağınız led tv den hayır gelmez efendim. plazmanın falan da devri kapandı ayrıca.

iyisi mi tüplü tv bozuluncaya kadar kullanmak ve bu arada para biriktirmek. 3000 lira civarında harika full hd led tvler bulunmakta. ileride alırsınız.
Heralde seviye seviye ilerleyen insanlardır.
Sonra da plazma alıyolarmış. Plazma mı kaldı knk?
sabah sabah trollük kasan beyinsiz yazar söylemi nedir yani tüplü olsa ne olmasa ne?

edit:tv kullanmıyorum.
kullanmasak da dahil olduğumuz grup.

kapadıktan sonra çıkan o "çatırt"" sesini de özlemiyor değiliz.
15 senedir çatır çatır çalışıyor. lcd yi 3 yıldan fazla kullanamıyır çoğu insan. gidin elektronikcilere hep kart arızası smd devre olduğu için çoğu tamirci yapamıyor yapanlarda uçuk fiyat çıkarıyor.
2 -3 yılda bir arıza yapar kondansatör falan patlar 1 saatte arıza çözülür.
led dediğiniz televizyonun amk afedersiniz. bu zamana kadar analog yayınları doğru dürüst gösterdiğini hiç görmedim. insanlar illa dijital yayın izlemek zorunda değil.
maç, dizi, sörvayvır izlemek gibi zevkleri olmayan insanların içinde olduğu topluluktur. izlemeyeceği televizyona vereceği parayı bilgisayarına harcamıştır. full hd oyununu oynarken göz ucuyla tüplü televizyonundan yeşilçam tv izler.
2008 yılında o defteri kapattığımızdan beri, ilk olarak Flat TV sonra LCD sonra LED ile bu sıramalayı tamamlamış bulunmaktayız. artık Ultra HD 4K bir TV almak lazım.
Biraz Apple' dan ilham alın
https://www.youtube.com/watch?v=bU19sxvLS1E
göz zevki olmayan insandır. görüntü öyle çekilir mi be? parasız olmak zor. evet.
bu toplulugun % 96.123456asddjdash' si ogrencilerden olusur. Istatistikler bunu soyluyor sayin mal beyani.
izlenecek program yok ki tv de neden binlerce lira verip lcd vs alalım.

Birçoğumuz zaten her işini pc de görüyor o nedenle son teknoloji tv almak çok mantıksız.
tüplü tv nedir tüpe baglanmis bir ekranmi (gülücük) tmm lan tmm sakaydı.
ihtiyacım olmadığı için kullanmıyorum.
güncel Önemli Başlıklar