bugün

yavrum biz en son allaha tapıyoduk, hayır bildiğim kadarıyla oylamayla tanrı falanda olunmuyo? allahı unuttunuz erdoğana tapıyosunuz, biz de buna şirk koşmak diyoruz, günah işlemeye meyilli olmayan aile mensubu yazar, direk dinden çıktın gibi.
Sayıyla mı verdiler lan sizi ironi mi yapıyorsunuz yoksa dediğim başlık. Yok kesin ironidir. Yoksa bir insan bu derece mal olamaz.
Annem göz olan yerde namaz kılınmaz diyor ne yani şimdi namaz kılmak mı günah . ıhımmm ?
evinde erdoğan ın fotoğrafı olmayan ailedir, resmi değil.
(bkz: tasak geçmek)
hala umut vadeden aile modelidir.
attan düşerkenki resmi var hüzünlendiğim zamanlarda o resme bakıyorum. moralim düzeliyor. gülmekten yerlere yatıyorum.. *
ülkesini seven bu ülkeden halen umudu olan benim gibi duvarında ATATÜRK resmi olan ailedir.
baslik acayimda ilgi cekeyim derdinde olan yazar beyanatidir.
teknoloji çağında olduğunun bilincinde olan insandır. google görselleri kullanır.
100 yıl sonra vay erdoğan düşmanları, ulu öndere saygısızlık v.b tarzı tepkilerle karşılaşırlar. yanlız erdoğanın şu günlerde aldığı tepki atatürk'ün cumhuriyeti kurduğu zaman müslümanlardan aldığı tepkiden farklı değil. yanlış anlaşılmasın teşbihte hata olmaz. erdoğanı bugün kitaplara saygı duyulacak bir adam olarak yazarlarsa 100 yıl sonra herkes saygı duymaya başlar. bu bütün dünyada böyledir.
Tamam işte biz. Hem niye Erdoğan'ın resmini assınlar ki? Erdoğan anaları mı? babaları mı? Olaya düz mantıktan bakalım. Asıl açılması gereken başlık; ''Evinde Erdoğan'ın resmi olan aile'' başlığıdır. Zaten öyle bir aile kesin ve kesin sorunludur.
bu yazar ciddi mi amk? Yoksa tasak falan mı geçiyor.
Abi şu adama oturmuş cevap yazmışsınız bir de. Te allam. iki tarafın da gayretini tebrik ediyor,bütün sözlük yazarları adına "kafanız güzelmiş canım güle güle kullanın " diyorum.Saygılar
bizim evde koyunlu bir tablo var onunla idare ediyoruz.
hayvansever olmayan ailedir.
vatansever ailedir.
kömür verilmemiş ailelerdir.
tanrısı Allah olan ailedir.