bugün

ya nerden düştüyse elimize biraz para düştü istanbulu gezelim dedik. tur ayarladık neyse işimiz bitti , baktık istanbul güzel geldi biraz daha kalalım dedik benim arkadaşla. kankam dediğim bi insan tamam mı. baya severim çocuğu. necati ayarlıcam ben bi kalıcak yer. istanbulu fethetcez dedim necatiye.

ama kalıcak yer yoktu... düşündük nerede kalırız diye. benim lise arkadaşını buldum aradım açmadı ibiş. face den mesaj attım zorla görüştük.
evine çağırdı bu yarım ağızla. gittik neyse bi kaç gün kalabilir miyim dedim. olsun bakalım kal dedi.

neyse biz kankamla bunun evde 55 gün kadar kaldık. bu da yeni evli olduğu için biraz trip yaptı. abi artık gitseniz diyor. ulan osmanlı torunu adamsın evden tanrı misafirini kovmak nedir amk. akşamları eşi yemek yapıyor iki tabak fazla koyuyorlar altı üstü hepsi bu.
bi da sabah duşumuz ve balkon sefamız var.
lise arkadaşlığı bitmiş resmen. şimdi toplanıyoruz bu sikik evden.
ev de kartalda amk. nişantaşı olsa neyse.
yatağa da bir iki baza fazladan atsalarmış,
karıyıda bir iki bölge fazladan paylaşsaymışsınız.
arkadaş arkadaşın arkadaşıdır sonuçta.

(bkz: yaran başlıklar)
Neden 55 yani 5 gün daha kalsaydın da tam 2 ay olsaydı bari.
55 derken.. misafirlik 3 gündür, taş çatlasın 10-15.

artık misafir statüsünden çıkıp mülteci statüsüne girdiğin için, artı bir de yanında başka bir sap daha var yani, tek de değilsin, yuhh..diyorum, başka bir şey demiyorum.
bana böyle yakın akrabalar yapmıştı çolık çocuk, hem de ben telefonda hiç müsait değilim, gelmeyin dediğim halde, anahtarı verip annemlere gitmiştim. onlar gidince eve döndüm. pansiyon olarak kullandılar.