sabah uyandığında soyulduğunu fark etmiş.

https://www.mynet.com/kus...dede-soyuldu-110106525841

--spoiler--
Olay, ikiçeşmelik Mahallesi’nde bir sitede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, S.O. (75), evde oturduğu sırada üç hayat kadınını eve çağırdı.

PARASINI ÇALDILAR

Bir süre geçtikten sonra N.Ö. ile odaya geçen adam ilişkiye girdiği sırada diğer hayat kadınları H.Ö. ve S.Ö. yaşlı adamın bir miktar parasını çaldı. Sabaha karşı evden ayrılan üç hayat kadını hızla siteden uzaklaştı.

SOYULDUĞUNU SABAH FARK ETTi

Kadınlar gittikten sonra parasını kontrol eden S.O. soyulduğunu fark edip polis ekiplerini çağırdı. Kuşadası ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri hırsızlık yapan üç hayat kadınını kameralardan tespit edip gözaltına aldı.

Karakola götürülen üç hayat kadını sorgusunun ardından serbest bırakıldı.
--spoiler--
Ağıran eklemlerine masaj yaptırıyordur bence.
Ya etme bulma dünyası işte. Sen gel yaş 70 ama iş bitmemiş de işte böyle düdüklerler adamı. Millet bir tanesiyle baş edemiyor bu dayı üçünü gözünü kestirmiş. Öff be gene çirkinleştim.
insanın başına ne gelirse ya meraktan ya da kürekten geliyor.
3x25=75 hesap tamam.
eee ben, diyorum. ya 8 ay 12 gün 4 saattir bunu anlatmaya çalışıyorum. al işte gördün mü adamın başına gelenleri?
dede dede gel sözlüğe
çıkar o haşmetliyi de gölgesinde hepimiz huzur bulalım.
öz dedem olsa bu kadar sevmezdim. adam adam adam.
adamın önde koşup depar atanı.
Bayram parasını karılarla yiyen ihtiyarlar var ülkede alooo hükümet nerede?
Gelecekte yapmak istediğimiz eylemdir.
yetmiş beşe geldiğimde yürüyebiliyor olursam sevineceğim adam neler peşinde. ne diyelim canlar sağolsun * soran olursa kalpten gitti derler bir de vefat ederse *
youtubede bir 90 lık bir dede var buraya linkini atmıyacam kadınlar çocuklar felan bakabilir diye.
dede iki kadın muhabbeti felan yapıyor. dizini dövüp vay ben nerelere gidiyim diyor.

birde dedeler eczaneden d---- a diye hap alıyorlar ulan dedim bu ne hapıymış. dedeler tehlikeli bimde çekilen görüntüler felan. hatta dedenin biri vardı adamın biri dedi bunla arkadaşları üniversiteli kızlarla alem yapıyor para bol bunlarda demişti.