bugün

kara kuru bir böceğimiz olan hamamböceklerinin nerden geldikleri belli olmayan, evi talan etmeleriyle sonuçlanan hadise.
acil ilaçlanıp yok edilmelidirler.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: evli hamam böceği istilası)
"iLaç".
bu dertten muzdarip olan varsa bayer'in şırınga tipinde bir hamam böceği ilacı var. bugüne kadar böcek ilaçlarının etkili olmadığını düşünen beni dumur etti. inanılmaz etkili. bir kez geçen yaz uyguladım. o gün bugündür canlı hamam böceği görmedim. bu kıyağımı unutmayın.
Üniversite okurken öğrenci evinde bunlarin familyasından yeğenleri olann kalorifer böceklerinden az çekmemiştik.bir öldürüyorduk 100 ürüyorlardı. Okul bitti kurtulduk derken meğerse bir kaç tanesi valizimin içinde benle memlekete gelmişler.burda modern yöntemleri bırakıp kocakarı yöntemleriyle çok şükür başa çıkabildik...
Evlerden ırak!
Üniversitede ev değiştirme sebebimiz. Gece eve gelince ışıkları açar açmaz 500x hızında kavimler göçü başlıyordu o derece. Onlara ilacı bırak atom bombası atsan sağ kalırlardı, zaten radyasyona bile dayanıyormuş ibneler. Perdede falan hamam böceği olur mu aq. düz duvara tırmanıyordu bizimkiler.